مشکل اینترنت وزیر ارتباطات را راهی قزوین می‌کند
همراه ما باشید

مشکل اینترنت وزیر ارتباطات را راهی قزوین می‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر محترم ارتباطات درخواست کرده‌ایم تا به استان قزوین سفری داشته باشند ایشان نیز قول مساعدت دادند که به زودی به قزوین خواهند آمد تا مشکلات حوزه اینترنتی را رفع کنند.

لطف‌اله سیاه‌کلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: با توجه به اینکه استان قزوین، کوهستانی است جاده های بسیاری از روستاها بسیار نامطلوب و نامناسب است، وضعیت راه این روستاها به قدری بد است که حتی در تابستان با تراکتور هم تردد به سختی انجام میشود و میتوان گفت که جاده‌ها اکثرا مال‌رو هستند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای  اسلامی افزود: در شرایطی فعلی  که به دلیل کرونا دانش آموزان تحصیل خود را از خانه و از طریق شبکه شاد دنبال میکنند تامین بستر اینترنت اهمیت زیادی دارد و ما وظیفه داریم با تامین شبکه تلفن همراه و اینترنت در همه مناطق شهری و روستایی استان، زمینه تحصیل همه دانش آموزان را مهیا کنیم.

وی بیان کرد: پس از اعلام مشکلات اینترنتی مناطق دورافتاده از جمله روستاهای حصار، ماهین، دیکین، چمن، سزنق و روستای هیر تماسی از سوی وزیر محترم ارتباطات با مردم منطقه برقرار شد و پس از تایید نکات اعلام شده برای رفع مشکلات،  دستور پیگیری صادر گردید.

سیاهکلی در پایان عنوان کرد: از وزیر محترم ارتباطات درخواست کرده‌ایم تا به استان قزوین سفری داشته باشند ایشان نیز قول مساعدت دادند که  به قزوین خواهند آمد تا مشکلات حوزه اینترنتی را رفع کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه