برگزاری سمینار اینترنتی فروش محصولات دانش بنیان
همراه ما باشید

برگزاری سمینار اینترنتی فروش محصولات دانش بنیان

برگزاری سمینار اینترنتی فروش محصولات دانش بنیان

آی‌سی‌تی‌نیوز - وبینار آشنایی با تسهیلات فروش اقساطی محصولات دانش بنیان توسط مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 18 اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.

وبینار آشنایی با تسهیلات فروش اقساطی محصولات دانش بنیان توسط مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 18 اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود.

 آشنایی با فرآیند ثبت نام و عضویت شرکت‌های دانش بنیان، آشنایی با فرآیند سفارش و دریافت وام و آشنایی با فرآیند اعتبار سنجی مشتریان و مدارک مورد نیاز از جمله سرفصل‌های مطرح شده در این وبینار است.

مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی برای حمایت از تولید کنندگان مواد و قطعات و کالاهای مصرفی دانش بنیان و کمک به تامین نقدینگی خریداران این نوع محصولات و توسعه بازار کالاهای دانش بنیان ، سازو کاری را فراهم کرده است که بخش عمده هزینه خرید متقاضیان این محصولات به حساب شرکت‌های دانش بنیان واریز و به صورت اقساطی از خریداران دریافت می‌شود.

این تسهیلات به محصولات دانش بنیانی که لیزینگ پذیر نیستند و ماهیت مصرفی دارند تعلق می گیرد و تا سقف 80 درصد قرارداد فروش محصول به متقاضیان در قالب تسهیلات پرداخت می‌شود.

نرخ سود موثر برای متقاضیان 16 تا 18 درصد است و هر متقاضی می تواند محصولات دانش بنیان در حوزه مواد و قطعات را به صورت اقساطی خریداری کند.

دوره بازپرداخت اصل و سود این تسهیلات حداکثر یکساله است و اقساط در فاصله زمانی هر یک ماه یا هر سه ماه یکبار باید پرداخت شود .

برای خرید این نوع محصولات، ابتدا شرکت‌های دانش‌بنیان باید در سامانه hamavari.com محصول خود را ثبت کنند و خریداران و متقاضیان این محصولات نیز درخواست خود را ارسال کنند و پس از تایید مستندات، اعتبار‌سنجی و اخذ تضامین لازم، تسهیلات به حساب شرکت دانش بنیان واریز می شود و توسط خریدار بازپرداخت می‌شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان و متقاضیان خرید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از این تسهیلات باید به سامانه  daneshbonyan.ir مراجعه کنند .

برای ثبت نام در این وبینارمتقاضیان می توانند به این آدرس مراجعه کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه