تعدد سامانه‌ها تولیدکنندگان را سردرگم کرده است
همراه ما باشید

تعدد سامانه‌ها تولیدکنندگان را سردرگم کرده است

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم گفت: تعدد سامانه‌های اقتصادی به‌ویژه در خرید مواد اولیه، تولیدکنندگان را سردرگم کرده است.

مهدی علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص برخی از مشکلات در منطقه ویژه اقتصادی اظهار داشت: کمبود مواد اولیه به‌خصوص کمبود سهمیه مواد شیمیایی مشکلات زیادی را درروند تولید ایجاد می‌کند و تولیدکنندگان باید نیاز خود را از بازار آزاد باقیمت بالا تهیه کنند درحالی‌که بسیاری از این مواد اولیه شیمیایی، تولید شرکت‌های داخلی بوده و وارداتی نیست.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم افزود: صدور بخش‌نامه‌های مکرر و قوانین جدید نیز یکی از موانع بزرگی است که دست تولیدکنندگان واحدهای صنعتی را می‌بندد و روند فعالیت‌های تولیدی را کند می‌کند.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات منطقه، موضوع تأمین گاز است که در فاز سوم واگذاری زمین، موجب کند شدن روند اجرای طرح‌های اقتصادی می‌شود و از شرکت گاز خواستار همراهی در رفع موانع هستیم.

علیزاده طباطبایی بیان کرد: تعدد سامانه‌های اقتصادی به‌ویژه در خرید مواد اولیه، تولیدکنندگان را سردرگم کرده است و از دغدغه‌های جدی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان به شمار می‌رود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه