سامانه صدور مجوز تردد مختل شد
همراه ما باشید

سامانه صدور مجوز تردد مختل شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به مراجعه بیش از ۹۵ هزار نفر به سامانه صدور مجوزهای تردد بین شهری اعلام کرد: این سایت به دلیل حجم بالای درخواست‌های هموطنان دچار اختلال شده است.

به گزارش مهر ایمان قربانی، با اشاره به مراجعه بیش از ۹۵ هزار نفر به سامانه صدور مجوزهای تردد بین شهری اعلام کرد: این سایت به دلیل حجم بالای درخواست‌های هموطنان دچار اختلال شده است.
وی افزود: کارشناسان آی تی وزارت کشور در حال رفع اختلال به وجود آمده هستند و تا ساعاتی دیگر سایت در دسترس هموطنان قرار خواهد گرفت.
قربانی با یادآوری این نکته که براساس اطلاعیه پیشین فرمانداری تهران، از امروز جهت تردد بین شهری در سامانه صدور مجوز به نشانی https://moi.ir/taradod مراجعه و ثبت نام کنند، گفت: درخواست تردد، با مستندات ارائه شده توسط کارشناسان فرمانداری تهران بررسی (تائید یا عدم تائید) در سامانه مربوطه قسمت پیگیری درخواست قابل مشاهده است که در مدت حداقل ۲۴ ساعت به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران با بیان اینکه این سامانه در شرایط شیوع کرونا و به منظور کمک به کاهش بار این بیماری کرونا و به منظور تسهیل تردد برای هموطنانی طراحی شده است که برای انجام‌های ضروری درخواست خروج از استان را دارند، از هموطنان خواهش کرد تنها به منظور ثبت درخواست ترددهای ضروری به سایت مراجعه داشته باشند.
وی تاکید کرد: درخواست‌های غیرضروری مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه