نسخه الکترونیکی با کدملی پیچیده می شود
همراه ما باشید

نسخه الکترونیکی با کدملی پیچیده می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین گفت: دفترچه بیمه، هنوز حذف نشده است و مردم، همزمان تا ورود همه پزشکان به این طرح می توانند از دفترچه بیمه نیز استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، محمدرضا قاریان پور مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین در رابطه با طرح نسخه الکترونیک اظهار داشت: این طرح در سطح کشور طرح نو و جدیدی است، بخاطر افزایش ترافیک اینترنت احتمال کاهش سرعت آن وجود دارد، با پیگیری های  مدیر عامل بیمه تامین اجتماعی کشور، تجهیزات جدیدتری نصب می شود و این مشکلات برطرف خواهد شد.

وی افزود: این طرح قبلاً فقط در مراکز ملکی تامین اجتماعی انجام می شد ولی در حال حاضر در بخش خصوصی نیز انجام می شود و هر پزشکی بدون مراجعه حضوری می تواند وارد سایت تامین اجتماعی شده و بصورت مستقیم با کد نظام پزشکی با تامین اجتماعی قرارداد ببندد.

قاریان پور، خاطرنشان کرد: دفترچه بیمه، هنوز حذف نشده است و مردم، همزمان تا ورود همه پزشکان به این طرح می توانند از دفترچه بیمه استفاده کنند.

وی افزود: در این طرح با کدملی نسخه پیچیده می شود و در کل داروخانه های ایران نسخه قابل رویت است و تداخل های دارویی نیز دیده می شود و  پزشک نیز در هر شبانه روز می تواند بین ۸۰تا ۹۰درصد هزینه اش را از تامین اجتماعی دریافت کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه