انتقاد فعالان توزیع آنلاین لوازم پزشکی از موانع کسب‌وکار
همراه ما باشید

انتقاد فعالان توزیع آنلاین لوازم پزشکی از موانع کسب‌وکار

آی‌سی‌تی‌نیوز - با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان، بررسی‌های صورت گرفته در حوزه تجارت الکترونیکی نشان می‌دهد بیش از یک میلیارد خرید در حداقل ۳۴ کشور انجام شده است که این مساله باعث رشد انفجاری تجارت الکترونیک در سراسر جهان شده است.

محمدعلی مقدس، مدیر عامل یک شرکت توزیع‌کننده آنلاین لوازم مصرفی پزشکی در خصوص مسایل توزیع‌کنندگان آنلاین در بحران کرونا گفت: این قبیل شرکت‌ها با رویه‌های فروش به‌صرفه و حذف واسطه‌های کاذب سعی کرده‌اند با کاهش هزینه‌ها از طریق فروش آنلاین، مشکلات بازار سنتی را حل کند.

وی با اشاره به تغییر رفتار مخاطبان و آگاهی‌رسانی در زمینه  ظرفیت‌های خرید و فروش آنلاین افزود: در همین راستا برای ثبت و به‌روزرسانی موجودی و آخرین قیمت کالابرای تامین کننده ها سامانه‌هایی در بستر فضای مجازی و وب پیاده‌سازی شد.

مدیرعامل این شرکت گفت: فروشگاه آنلاین لوازم پزشکی، بهداشتی و توانبخشی «هلثیوم» با سه هدف کاهش هزینه؛ افزایش آگاهی و ساده‌سازی در تهیه که به عنوان اصلی‌ترین ارزش‌های پیشنهادی محسوب می‌شود در سال ۹۷ و با تلاش و سرمایه‌گزاری بخش خصوصی بوجود آمد. و کوشش کرده خرید بر خط و کم هزینه را برای مشتریان فراهم کند.

مقدس افزود: مجموعه هلثیوم نمایندگی مستقیم فروش ده‌ها تولیدکننده و واردکننده است و تمامی سفارش‌های ثبت شده به صورت آنلاین ویا  تلفنی در کمتر از ۲۴ ساعت در تهران و کمتر ۷۲ ساعت در شهرستان تحویل بیماران، پزشکان و مراکز درمانی داده می‌شود.

وی با تاکید براینکه خدمات آنلاین نقش پررنگی در فراهم آوردن امکانات برای مقابله با ویروس کرونا دارد اظهار داشت: بیش از ۱۲۰۰ کالا، شامل انواع دستکش‌های لاتکس، وینیل و نیتریل نایلونی، انواع ماسک‌های سه لایه پزشکی و جراحی، ماسک‌های فیلتردار، انواع محلول‌های ضدعفونی کننده دست بر پایه الکل، محلول‌های ضدعفونی کننده سطوح و البسه برپایه بنزالکونیوم کلراید و غیره، در هلثیوم وجود دارد.

وی با تاکید بر راهکار هایی برای خرید و فروش آنلاین تجهیزات پزشکی گفت: ما فعالان حوزه توزیع آنلاین تجهیزات و لوازم پزشکی مصرفی از تمامی ‌متولیان و نهاد‌های مرتبط انتظار داریم به دلیل نوظهور بودن از این دست کسب و کار‌ها که دقیقا در راستای اهداف دولت برای کاهش هزینه‌های درمان گام برمی‌دارند در بحث تهیه کالا، تسهیل رویه‌های اداری، کسب مجوز و کمک‌های مازاد حمایت‌های بیشتری به‌عمل آورند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه