مهلت 1ماهه ماینرها برای خوداظهاری در سامانه بهین‌یاب
همراه ما باشید

مهلت 1ماهه ماینرها برای خوداظهاری در سامانه بهین‌یاب

مهلت 1ماهه ماینرها برای خوداظهاری در سامانه بهین‌یاب

آی‌سی‌تی‌نیوز - پس از گذشت ۵ ماه از مصوبه هیئت وزیران و با مساعدت مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، سامانه خوداظهاری دستگاه‌های استخراج رمزارز (بهین‌یاب) آماده بهره‌بردای شد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا شرفی با اشاره و آخرین وضعیت تولید رمزارزها در کشور اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر کارگروه استخراج انجمن بلاکچین ایران و حمایت بسیاری از فعالان صنعت استخراج رمزارز، پس از گذشت ۵ ماه از مصوبه هیئت وزیران و با مساعدت مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، سامانه خوداظهاری دستگاه‌های استخراج رمزارز (بهین‌یاب) آماده بهره‌بردای شد.

وی افزود: تمام مالکین دستگاه‌های استخراج رمزارز می‌توانند از روز شنبه مورخ ۹۹٫۱۰٫۶ نسبت به ثبت‌نام و درج دستگاه‌های رمزارز در سامانه مذکور اقدام کرده و ضمن پرداخت حقوق و عوارض گمرکی، گواهی پرداخت دریافت کنند. این گواهی قابل ارائه به تمام نهادهای مرتبط با موضوع قاچاق کالا خواهد بود.

دبیر کارگروه رمزارز انجمن بلاکچین تصریح کرد: لازم به ذکر است که مشارکت در این طرح یک ماهه اختیاری بوده و الزام‌آور نیست، با اتمام مهلت مقرر عواقب ناشی از عدم ثبت دستگاه‌ها در سامانه بر عهده مالک و دارنده دستگاه خواهد بود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه