وزارت ارتباطات مشکل اینترنت فلاورجان را حل کند
همراه ما باشید

وزارت ارتباطات مشکل اینترنت فلاورجان را حل کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - نماینده مردم فلاورجان تاکید کرد: لازم است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت مخابرات ایران و اپراتورهای اینترنت نسبت به رفع مشکلات شهرستان فلاورجان تلاش مناسبی انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان و عضو هیئت رئیسه مجلس به همراه علی ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان با جعفر مطلب‌زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان دیدار کرد.

موسوی لارگانی در این دیدار با اشاره به مشکلات ارتباطی شهرستان فلاورجان گفت: در حال حاضر در برخی نقاط شهرستان علاوه بر معضل سرعت پایین اینترنت، عدم آنتن دهی مناسب تلفن‌های همراه نیز موجب شده خانواده‌های دانش‌آموزان و دانشجویان در شرایطی که مدارس و دانشگاه‌ها در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود، با مشکلات فراوانی روبرو شوند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین نبود اینترنت پرسرعت در برخی مناطق شهرستان فلاورجان، روند تحصیلی‌ دانش‌آموزان و دانشجویان و ‌روند آموزشی اساتید و معلمین را با معضل جدی روبرو کرده است. لازم است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری شرکت مخابرات ایران و اپراتورهای اینترنت نسبت به رفع این مشکلات تلاش مناسبی انجام دهد.

در ادامه این دیدار، علی ساعدی با ارائه گزارشی از کیفیت ارتباطات سیار و ثابت در برخی مناطق شهرستان فلاورجان اظهار داشت: باتوجه به اینکه بافت عمده شهرستان فلاورجان روستایی است، اکثر روستاهای شهرستان از کیفیت پایینی در زمینه ارتباطات موبایلی و اینترنت همراه برخوردار هستند.

فرماندار فلاورجان افزود: مجموعه مدیریتی شهرستان آمادگی دارد تا تمام همکاری های لازم برای رفع کامل مشکلات در زمینه های ارتباطی و اینترنتی به ویژه در این ایام که خانواده ها برای تحصیل دانش آموزان به آن نیاز دارند را با استان داشته باشد و وزارت ارتباطات نیز باید در این خصوص کمک‌های لازم را انجام دهد تا این مشکلات هرچه سریعتر بصورت کامل رفع شود تا کمی از دغدغه های مردم در این زمینه برطرف شود.

در پایان این نشست، جعفر مطلب‌زاده با تقدیر از پیگیری‌های سیدناصر موسوی لارگانی درخصوص حل مشکلات استان اصفهان در زمینه‌های مختلف و همچنین پیگیری جهت حل معضلات شهرستان فلاورجان، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خود را موظف کرده تا روستاهایی که بالای بیست خانواده دارند، نباید مشکلاتی در زمینه‌های ارتباطی داشته باشند.

وی افزود: جهت پیگیری رفع مشکلات بیان شده توسط حجت الاسلام موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان و همچنین فرماندار فلاورجان، نشستی با کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای بررسی دقیق و کارشناسانه خواهم داشت تا هرچه سریعتر این معضلات برطرف شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه