خواهر و برادر قمارباز با گردش مالی ۱۲۲میلیاردی
همراه ما باشید

خواهر و برادر قمارباز با گردش مالی ۱۲۲میلیاردی

آی‌سی‌تی‌نیوز - فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: خواهر و برادری که با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی قمار و شرط‌بندی ۱۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال گردش مالی داشتند، با تلاش ماموران پلیس فتای شهرستان گرمسار، دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالله حسنی افزود: ماموران پلیس فتای شهرستان گرمسار در رصد دائمی و مستمر خود از فعالیت ها در فضای مجازی، یک سایت قمار و شرط‌بندی را شناسایی و تلاش تخصصی خود را برای شناسایی مدیران این سایت آغاز کردند.

وی بیان کرد: عوامل اصلی این اقدام مجرمانه که یک خواهر و برادر گرمساری بودند با بررسی های دقیق و فنی کارآگاهان سایبری پلیس شناسایی و دستگیرشدند.

وی با بیان این که این خواهر و برادر با سودای کسب و درآمد در فضای مجازی سایت قمار و شرط بندی راه اندازی کردند خاطرنشان کرد: در بررسی حساب بانکی متهمان مشخص شد این ۲ نفر از همین طریق بالغ بر ۱۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال گردش مالی داشتند.

حسنی از معرفی متهمان به مرجع قضایی خبرداد و به عموم کاربران هشدار داد: مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند چرا که پلیس فتا با جدیت و قاطعانه با اعمال مجرمانه در این فضا برخورد می کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه