رونمایی از سامانه پرداخت کرایه تاکسی‌ها
همراه ما باشید

رونمایی از سامانه پرداخت کرایه تاکسی‌ها

آی‌سی‌تی‌نیوز - شهردار تهران، به مناسبت روز حمل ونقل از سامانه جامع پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی ها رونمایی کرد.

به گزارش فارس، مراسم روز ملی حمل و نقل با حضور شهردار تهران، معاون حمل ونقل وترافیک، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران و تعدادی از مدیران شهری در بوستان لاله با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و محدودیت حضور نفرات، برگزار شد و تاکسیرانان برتر در حوزه هایی از جمله پرداخت الکترونیک، امانتداری، بانوان تاکسیران، خلاقیت روش های پیشگیرانه بیماری کرونا قدردانی شدند.

رونمایی رسمی از سامانه جامع پرداخت الکترونیک کرایه های تاکسی ، رونمایی از کارگوبایک(سه چرخه های ویژه حمل بار و مسافر) و قدردانی از برگزیده های اپلیکیشن دوچرخه از دیگر بخش های این مراسم بود.
محمد روشنی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر تهران در حاشیه این مراسم گفت: سال‌های گذشته مسافرین تاکسی برای پرداخت الکترونیکی کرایه به اجبار ناچار به استفاده از 3 اپلیکیشن توسعه یافته در این خصوص بوده‌اند که این امر باعث اعلام نارضایتی‌های زیادی از سوی شهروندان تهرانی شده بود.

روشنی گفت:‌در حال حاضر بارکد دو بعدی این سامانه جامع در برخی از پایانه‌های بزرگ نصب شده و تا پایان سال اکثریت تاکسی‌های پایتخت را تحت پوشش قرار می دهد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه سامانه جامع پرداخت الکترونیک در شرایط شیوع بیماری کرونا و حذف پول نقد و تبعات آن گام تاثیرگذاری است، ادامه داد: با استفاده از این سیستم، 4 بار در روز کرایه‌های واریزی در حساب های بانکی تاکسیرانان کارگزاری می شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه