نمایشگاه مجازی IT برگزار می‌شود
همراه ما باشید

نمایشگاه مجازی IT برگزار می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران (ایتکس) توسط گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (Sharif ICT) و با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری بهمن ماه امسال برگزار می شود.

به گزارش مهر این نمایشگاه به عنوان نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه کسب و کار های مبتنی بر فناوری اطلاعات، با شبیه سازی سه بعدی فضاهای مختلف، امکان ارائه محصولات و خدمات بر بستر فضای مجازی را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می کند.

نمایشگاه «ایران ایتکس» در حوزه شناسایی افراد و استارت‌آپ های توانمند در حوزه ICT و برقراری ارتباط آن ها با مجموعه های فعال در حوزه مذکور فعالیت می کند.

امکان ارائه فرصت های شغلی برای کارفرمایان و ارسال رزومه کاری و استخدام در شرکت های بزرگ برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

در حاشیه این نمایشگاه نیز کارگاههای آموزشی مختلف، جشنواره فناوری اطلاعات و مسابقات استعدادیابی استارت‌آپ ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

همزمان با این نمایشگاه، هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend ۸ ) نیز به عنوان یکی از رویدادهای جانبی برگزار می شود.

این جشنواره می تواند به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور، کمک کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه