نقشه گوگل بهترین غذاهای هر رستوران را مشخص می‌کند
همراه ما باشید

نقشه گوگل بهترین غذاهای هر رستوران را مشخص می‌کند

نقشه گوگل بهترین غذاهای هر رستوران را مشخص می‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - گوگل از مدتها قبل از کاربران خود می‌خواست تا با ارسال عکس‌ غذاها و نوشیدنی‌های محبوب خود در هر رستوران در مورد آنها توضیح دهند و حالا این اطلاعات برای ارائه خدماتی جدید به کار گرفته شد.

ه نقل از مهر، گوگل از مدتها قبل از کاربران خود می‌خواست تا با ارسال عکس‌ غذاها و نوشیدنی‌های محبوب خود در هر رستوران در مورد آنها توضیح دهند و حالا این اطلاعات برای ارائه خدماتی جدید به کار گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اندروید پلیس، گوگل با استفاده از این داده‌ها، قابلیتی تازه را به سرویس نقشه خود افزوده تا کاربران در زمان بررسی هر رستوران بتوانند ضمن اطلاع دقیق از محتوای منو از محبوب ترین غذاهای عرضه شده در هر رستوران مطلع شوند.

بدین منظور، بعد از کلیک کردن بر روی نام هر رستوران، در صورت وجود گزینه منو بر روی آن کلیک کرده و در این بخش غذاهای محبوب را مشاهده کنید. با این کار هم تصویر محتوای هر ظرف قابل مشاهده است و هم نقدها و نظرات و تصاویر ارسالی مرتبط دیگر کاربران را خواهید دید.

همچنین اگر نظرات و نقدهای کاربران را غلط تشخیص دهید، می‌توانید با ارسال گزارش و نظر خود آنها را تغییر دهید. این خدمات هنوز در دسترس همه کاربران قرار نگرفته، اما گوگل می‌گوید در آینده نزدیک همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه