مدت اعتبار پروانه‌های رگولاتوری تمدید شد
همراه ما باشید

مدت اعتبار پروانه‌های رگولاتوری تمدید شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) اعلام کرد که براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مهلت اعتبار پروانه، مجوز و گواهی‌نامه‌های این سازمان تا ابتدای بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، براساس مصوبه چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در ابتدای آذر ماه، اعتبار تمام مجوزهای صادر شده توسط دستگاه‌ها و نهادهای متولی صدور مجوز در کشور برای تمامی فعالیتها، کسب و کارها و مشاغل تا اول بهمن ماه ۹۹ تمدید می‌شود.

براساس این گزارش پیش از این نیز براساس مصوبه ۳۰۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به علت محدودیتهای ناشی از شیوع بیماری کرونا، مهلت قانونی برای تمدید اعتبار تمامی مجوزها، گواهی‌نامه‌ها و پروانه‌های رگولاتوری تا پایان آذر ماه ۹۹ تعیین شده بود.

در اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا تمامی مجوزها، پروانه‌ها و گواهی صادره شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، که تاریخ اعتبار آنها در چارچوب مصوبه ۳۰۳ کمیسیون تمدید شده و یا در بازه زمانی ۳۰ آذر تا اول بهمن ۹۹ به پایان می‌رسد، تا ابتدای بهمن ماه سال جاری دارای اعتبار هستند. دارندگان تمام پروانه‌ها، مجوز‌ها و گواهی‌نامه‌ها از رگولاتوری شامل پروانه خدمات پستی، رادیویی، ارتباطات سیار و ثابت،‌ آزمایشگاه‌های تایید شده و … شامل این تمدید زمان اعتبار خواهند شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه