برگزاری جلسه کنترل پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای استان گیلان
برگزاری جلسه کنترل پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای استان گیلان
آی سی تی نیوز - جلسه کنترل پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای استان گیلان برگزار شد و گزارشی از آخرین وضعیت اجرای این پروژه توسط نمایندگان فناپ تلکام ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان، جلسه کنترل پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها به ریاست سعید زاهدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور محمد اربابی مدیرکل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمال غرب، صابر فیضی مدیرعامل شرکت فناپ تلکام و مجری پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارها به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار شد.

در این جلسه برخی از موانع و مشکلات تشریح و در خصوص رفع این مشکلات بحث و تبادل نظر صورت گرفت و همچنین گزارشی توسط نمایندگان شرکت فناپ تلکام از روند اجرای پروژه و تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با شهرداری‌ها ارائه شد.
در این جلسه جلسه سعید زاهدی مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان گیلان در خصوص تسریع عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهرهای استان و اتصال مدارس به فیبرنوری در سطح شهر رشت تاکیدات کرد.
در ادامه اربابی مدیرکل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمال غرب نیز ضمن ارایه گزارشی از روند اجرای پروژه در شهرهای مختلف استان به مشکلات و چالش های اجرای پروژه اشاره کرد و خواستار همکاری بیشتر مجری طرح در خصوص انجام پروژه بر اساس تعهدات پروانه ای شد.