گروه خدمات انفورماتیک راهبر شما را به بازدید از نمایشگاه الکامپ دعوت می‌کند
گروه خدمات انفورماتیک راهبر شما را به بازدید از نمایشگاه الکامپ دعوت می‌کند
آی- سی تی نیوز - گروه خدمات انفورماتیک راهبر شما را به بازدید از نمایشگاه الکامپ، مهم ترین و بزرگترین رویداد فناوری کشور، دعوت می نماید.

گروه خدمات انفورماتیک راهبر، یکی از هلدینگهای فناوریاطلاعات کشور، در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ واقع در نمایشگاه بین المللی تهران، سالن میلاد( ۳۱A )، غرفه ۵۲۶ حضور دارد. راهبر که خود را در سال ۱۴۰۴ حضور در جمع برترین های حوزه فناوری کشور می بیند با همراهی کسب و کارهای خود به ارائه دستاوردهایش در سال گذشته و برنامه های پیش رو می پردازد.  فعالیت های راهبر در حوزه های خدمات و پلتفرم های دولت الکترونیک، هوشمند سازی صنعتی در راستای تحول دیجیتال، خدمات مرکز داده و پردازش ابری و همچنین طراحی و توسعه سامانه های نرم افزاری بخش بندی می شود که این خدمات از طریق شرکت ها و کسب و کارهای گروه راهبر ارائه می شوند.

در غرفه گروه راهبر مدیران و کارشناسان از شرکت سیتاد در نقش اپراتور اول گذرگاه عمومی خدمات دولت، شرکت ماهر ارائه دهنده خدمات معتمد مالیاتی، شرکت فنار ارائه کننده خدماتامضا و احراز الکترونیکی و سفته و برات الکترونیکی، شرکت طوبی ارائه دهنده خدمات مرکز داده و رایانش ابری، شرکت آریا لوتوس ارائه کننده خدمات در پلتفرم بومی بلاک چین با خدمات متنوع، کسب و کار هوشمند سازی صنعتی و کسب و کار راهکارهای نرم افزاری ، آماده پاسخگویی به بازدیدکنندگان گرامی هستند.