<span style='color:#787878;font-size:12px;'>معاون حقوقی رییس جمهور:</span><br/>دولتی‌ها از کسب و کارهای مجازی شکایت نکنند!
<span style='color:#787878;font-size:12px;'>معاون حقوقی رییس جمهور:</span><br/>دولتی‌ها از کسب و کارهای مجازی شکایت نکنند!

آی‌سی‌تی نیوز – معاون حقوقی رییس جمهور با بیان اینکه مانع‌زدایی از کسب و کارها در دستور کار این معاونت قرار دارد، گفت: دستگاه‌های اجرایی از شکایت علیه کسب و کارهای مجازی پرهیز و مصوبه هیات وزیران در رجوع به کارگروه ویژه را رعایت کنند. به گزارش معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری، لعیا جنیدی در شصت […]

آی‌سی‌تی نیوز – معاون حقوقی رییس جمهور با بیان اینکه مانع‌زدایی از کسب و کارها در دستور کار این معاونت قرار دارد، گفت: دستگاه‌های اجرایی از شکایت علیه کسب و کارهای مجازی پرهیز و مصوبه هیات وزیران در رجوع به کارگروه ویژه را رعایت کنند.

به گزارش معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری، لعیا جنیدی در شصت و سومین جلسه شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی گفت: اگر خواهان بهبود محیط کسب و کارها به ویژه محیط حقوقی آنها هستیم باید به این حوزه حساسیت نشان دهیم و حمایت کنیم زیرا دنیا در حال تغییر و فضای مجازی رو به توسعه است. به ویژه در این شرایط بیماری کرونا که نیاز به استفاده از فضای مجازی را دو چندان بلکه ده چندان کرده است.

جنیدی با بیان اینکه شکایت برخی از دستگاه‌های اجرایی از کسب و کارهای مجازی بعضا سبب تعطیلی و بسته شدن دسته‌ای از سایت‌های فعالان این حوزه می شود، خطاب به مسئولان حقوقی دستگاه های اجرایی افزود: بهتر است قبل از این کار مشکل در درون دولت و دستگاه های اجرایی حل شود و به دنبال علاج و گره گشایی باشیم نه این که ابتدا به فکر شکایت و باعث تعطیلی این کسب و کارها باشیم.