۴ اپراتور مخابراتی به کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا غرامت می‌دهند

آی‌سی‌تی نیوز – ۴ شرکت مخابراتی در کل مبلغ ۶ میلیون دلار را برای تسویه تحقیقات کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا درباره رویدادی در ۲۰۲۰ میلادی می پردازند که طی آن سرویس تماس اضطراری (۹۱۱) قطع شده بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا اعلام کرد ۴ تهیه کننده سرویس مخابراتی در مجموع ۶ میلیون دلار برای حل و فصل تحقیقات مربوط به رعایت قوانین قابلیت اعتماد ۹۱۱ این آژانس طی رویداد قطعی شبکه در سال ۲۰۲۰ پرداخت خواهند کرد.

شرکت های AT&T، لومن تکنولوژیز، اینترادو و ورایزون طرح هایی برای تضمین رعایت قوانین تماس های اضطراری FCC اجرا خواهند کرد. شرکت لومن ۳.۸ میلیون دلار، اینترادو۱.۷۵ میلیون دلار،AT&T ۴۶۰ هزار دلار و ورایزون۲۷۴ هزار دلار برای تسویه این تحقیقات پرداخت می کنند.

جسیکا روزن ورسل رییس کمیسیون فدرال ارتباطات در این باره می گوید: تماس با شماره اورژانس (۹۱۱) اهمیت زیادی دارد. بنابراین مهم است که شرکت های مخابراتی از قطعی این سرویس ها جلوگیری و علاوه بر آن در زمان قطعی نوتیفیکیشن های سریع و کافی برای مراکز تماس۹۱۱ فراهم کنند.

ماه گذشته شرکت تی موبایل آمریکا توافق کرد برای تسویه تحقیق درباره یک رویداد قطعی گسترده سرویس تماس با ۹۱۱ در سال ۲۰۲۰ میلادی ۱۹.۵ میلیون دلار غرامت بپردازد.

این تسویه مربوط به تحقیق کمیسیون فدرال ارتباطات درباره بیش از ۱۲ ساعت قطعی سرویس تماس اضطراری در تی موبایل بود. این رویداد در ژوئن ۲۰۲۰ اتفاق افتاد و به ۲۳هزار تماس ناموفق با شماره اورژانس منجر شده بود.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.