تصمیم‌گیری شورای شهر برای 2 طبقه بنا پاساژ علاالدین

آی‌سی‌تی نیوز – موضوع ساخت دو طبقه اضافه بنا در پاساژ علاء الدین از طریق کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در حال پیگیری است.

به گزارش فارس، در نشست هم اندیشی رؤسای کمیسیون شهرسازی و معماری و کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه 11 موضوعات حقوقی، ایمنی و شهرسازی پاساژ علاء الدین در شهرداری منطقه 11 بررسی شد.

این نشست هم اندیشی با حضور مهدی عباسی، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، مهدی اقراریان، رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه 11 در خصوص پیگیری موضوعات ایمنی، شهرسازی و حقوقی پاساژ علاء الدین برگزار شد.

در این نشست مهدی اقراریان رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران ضمن تأکید بر لزوم تأمین ایمنی ساختمان ها به منظور پیش گیری از وقوع حوادث، استفاده از راهکارهای قانونی در موضوعات مرتبط با شهرسازی را برای پیشگیری از وقوع حوادث حائز اهمیت دانست.

اقراریان با بیان این که موضوع ساخت دو طبقه اضافه بنا در پاساژ علاء الدین از طریق کمیسیون حقوقی و نظارت شورا در حال پیگیری است؛ افزود: از طریق قانون پیگیر تأمین ایمنی و مقاوم سازی ساختمان های ناایمن هستیم تا استاندارد های لازم برای مجموعه های تجاری رعایت شود.

همچنین سید محمد موسوی شهردار منطقه 11، تأمین ایمنی در اماکن عمومی و ساختمان های نا ایمن منطقه را از اولویت های مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: با تلاش های همکاران منطقه در این حوزه برای حفظ ایمنی شهروندان، ساختمان های نا ایمن شناسایی و اقدامات قانونی لازم در دست اقدام است.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.