تبریک شرکت مخابرات به وزیر ارتباطات

آی‌سی‌تی نیوز – شرکت مخابرات ایران به مناسبت اخذ رأی اعتماد جناب آقای دکتر “عیسی زارع پور” از مجلس شورای اسلامی، پیام تبریکی صادر کرد.

اخبار شرکت‌ها؛ شرکت مخابرات ایران به مناسبت اخذ رأی اعتماد جناب آقای دکتر “عیسی زارع پور” از مجلس شورای اسلامی، پیام تبریکی صادر کرد.

جناب آقای دکتر عیسی زارع پور

با سلام و احترام

خدا را سپاس که در این برهه از زمان، جوانی متخصص و انقلابی، توانست رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را کسب کند تا بار دیگر بارقه اشتیاق برای تلاش جهادی، در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز و فرصت خدمت گزاری صادقانه بر مبنای عدالت ارتباطی فراهم شود.

شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، این رأی اعتماد را فصلی نو و به دور از نگاه های انحصاری می داند.

امید است جنابعالی، به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مثلث خدمت را با بهره گیری از جوانان، متخصصان و افراد صاحب تجربه فراهم آورید تا در این حوزه، مسیر پیشرفت ایران اسلامی پر شتاب تر شود.

بی شک این رای اعتماد، خود از اعتماد ملتی بزرگ سخن می گوید که ارتباطات سریع، با کیفیت و همگام با پیشرفت های تکنولوژی جهانی، از مطالبات آن هاست.

شرکت مخابرات ایران با اعلام تبریکات صمیمانه، آمادگی خود را برای همکاری بیش از پیش با جنابعالی اعلام می دارد.

امید است در سایه الطاف الهی در تحقق رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.