هند رتبه دوم تملک رمزارزها را دارد

آی‌سی‌تی نیوز – مطالعه جدید شرکت تحقیقات بازار، فایندر، نشان می‌دهد کشورهای آسیایی از لحاظ مالکیت رمزارزها از همه جهان جلو زده‌اند. در هند تعداد مالکان رمزارزها در ماه ژوئن از ۱۵ میلیون نفر فراتر رفت.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، مطالعه جدید شرکت تحقیقات بازار، فایندر، نشان می‌دهد کشورهای آسیایی از لحاظ مالکیت رمزارزها از همه جهان جلو زده‌اند. در هند تعداد مالکان رمزارزها در ماه ژوئن از ۱۵ میلیون نفر فراتر رفته است.

هند از نظر در اختیار داشتن رمزارزها رتبه دوم جهان را به خود اختصاص می‌دهد؛ ۳۰ درصد افرادی که مورد تحقیق قرار گرفته‌اند اعلام کردند دارای مقداری رمزارز هستند.

در زمینه مالکیت رمزارزها، ویتنام بالاترین رتبه جهان را به خود اختصاص داده و ۴۰ درصد افرادی که مورد تحقیق قرار گرفتند مالک مقداری رمزارز بوده‌اند. اندونزی، مالزی و فیلیپین در بین کشورهای مهم مالک رمزارز هستند.

طبق این گزارش جدید بیت‌کوین پرطرفدارترین رمزارزی است که خریداری می‌شود (۱۶ درصد) و به دنبال آن ریپل (۸ درصد)، اتریوم (۶ درصد) و بیت‌کوین کَش (۶ درصد) قرار دارند.

سرمایه‌گذاری هند در رمزارزها از ۹۲۳ میلیون دلار در آوریل ۲۰۲۰ به حدود ۶ میلیارد دلار در می ۲۰۲۱ رسیده است که این به معنای یک جهش ۴۰۰ درصدی است.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.