اقتصاد دیجیتال مهم‌ترین اولویت وزیر ارتباطات است

آی‌سی‌تی نیوز – نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برنامه های وزیر پیشنهادی وزارتخانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
غلامرضا منتظری در گفت و گو با خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز( یکشنبه 24 مرداد ماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در ابتدای نشست امروز کمیسیون،عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور داشتند که با ارائه رزومه و عملکرد کاری خود قسمتی از برنامه‌های این وزارتخانه را تشریح کرده‌اند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: در ادامه جلسه سوالات و نظرات اعضای کمیسیون مطرح شد یکی از خواسته‌های اصلی کمیسیون فرهنگی تحقق شبکه ملی اطلاعات بود که از انتظارات مقام معظم رهبری هم محسوب می‌‌شود.

وی تاکید کرد: مدیریت فضای مجازی با برنامه‌های هوشمندانه از دیگر برنامه‌های زارع پور بود. در این جلسه مقرر شد تدابیری برای آن اندیشیده شود تا مردم در آرامش و امنیت بتوانند در گروه‌های سنی مختلف از این فضا استفاده کنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مهم‌ترین اولویت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه اقتصاد دیجیتال مبتنی بر تقویت شبکه ملی اطلاعات است، از دیگر برنامه‌های وزیر پیشنهادی که در این جلسه به آنها تاکید کردند می‌توانیم به دولت هوشمند و تحول دیجیتال، تنظیم مقررات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، حفظ حریم خصوصی و امنیت فضای تبادل اطلاعات، شتابدهی رشد صنعت فضایی ، خدمات پستی و غیر اشاره کنیم.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.