در پارک فناوری تهران
دوره آموزشی اینترنت اشیاء برگزار می‌شود

آی‌سی‌تی نیوز – پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری مرکز نوآوری اینترنت اشیا(آیوتیک) دوره‌ی آموزشی اینترنت اشیاء (ویژه تابستان ۱۴۰۰) را برگزار می‌کند.

به گزارش پارک علم وفناوری دانشگاه تهران، این دوره با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی و همراهی افراد مستعد و علاقه‌مند ورود به بازار کار و یا کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیاء در مسیری نوین برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط کنونی و حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان مباحث تئوری این دوره بصورت آنلاین برگزار می‌شود و صرفاً کارگاه‌ها و مباحث عملی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم بصورت حضوری خواهند بود.

مخاطبان این دوره شامل علاقه‌مندان ورود به بازار کار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)، علاقه‌مندان ورود به بازار کار حوزه اینترنت اشیا، استارتاپ‌های تخصصی و کارآفرینان حوزه ICT و IoT، سرمایه‌های فکری شرکت‌ها و سازمان‌های علاقمند فناوری‌های نوین و همه علاقه‌مندان فعالیت و کار در زمینه فناوری‌های نوین هستند.

این دوره برای دانشجویان مقاطع تحصیلی تکمیلی و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی طراحی شده و اولویت شرکت در دوره با این افراد خواهد بود و داشتن حداقل مدرک کارشناسی الزامی است.

اجرای بخش عملی دوره در آزمایشگاه IoT پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه‌اندازی شده است، آشنایی شرکت‌کنندگان با کاربردهای ۵G در ارائه خدمات هوشمندسازی، بهره‌گیری از تجربه عملی اساتیدی از شرکت‌های عضو فروم اینترنت اشیاء ایران و فرصت تعامل با شرکت‌های فعال در حوزه IoT حاضر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از وجه تمایز این دوره آموزشی است.

شرکت‌کنندگان در پایان دوره مدرک معتبری از پارک علم وفناوری دانشگاه تهران اخذ می‌کنند.

از ویژگی‌های دوره می‌توان به بهره‌مندی از اساتید و مربیان صاحب‌نام و متخصص در زمینه اینترنت اشیاء، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در کنار مباحث تئوری، انجام پروژه عملی در طول دوره توسط شرکت‌کنندگان، بررسی کاربردهای مطرح این موضوع در بازار ایران و منتورینگ پروژه‌های شرکت‌کنندگان اشاره کرد.

ثبت‌نام اولیه متقاضیان رایگان است و متقاضیان بر اساس رزومه‌های ارسالی و مصاحبه تلفنی گزینش شده و ارزیابی خواهند شد، طبق ارزیابی در هفته آخر تیرماه اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره می‌توانند به سایت http://utstpark.ir/iot-course-1400/ مراجعه کنند، آخرین مهلت ثبت‌نام اولیه متقاضیان و علاقه‌مندان، ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ تعیین شده است.

پذیرفته‌شدگان دوره ۵۵ ساعت آموزش شامل مباحث تئوری و عملی را زیرنظر اساتید و مربیان بنام فعال در زمینه اینترنت اشیا می‌گذرانند و در صورت ارائه موفق پروژه عملی در پایان دوره مدرک به آن‌ها اعطا خواهد شد.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.