نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ هفته آینده برگزار می شود

آی‌سی‌تی نیوز – نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱با بخش های مختلف در راستای گردآوری و عرضه نوآوری با حضور سرمایه گذاران و استارت آپ ها از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش پارک فناوری پردیس، دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۱) با رویدادها و بخش های جانبی متنوعی از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه، بیش از ۳۰۰ استارت آپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و… به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از ۲۰.۰۰۰ نفر بازدید کننده حضوری و آنلاین خواهند پرداخت.

اینوتکس صرفا یک نمایشگاه نیست؛ بلکه هر ساله به منظور توسعه مشارکت و همکاری های فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ سازی سرمایه گذاری در حوزه های نوآورانه، رویدادها و بخش های جانبی متعددی در کنار این نمایشگاه برگزار می شود که پتانسیل محتوایی بسیار خوبی را برای عموم جامعه در بر دارد.

برخی از این بخش های جانبی و رویدادها به شرح زیر است؛

استیج عمومی اینوتکس؛

بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه های موفق در استیج عمومی اینوتکس برگزار می شود.

استیج تخصصی اینوتکس (ایستگاه آینده)؛

بیش از ۳۰ ساعت محتوا شامل سخنرانی و پنل با موضوع بررسی مهم ترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه کلان داده ها، ظهور NBIC، اینترنت اشیاء، رایانش ابری و هوش مصنوعی در این بخش خواهد بود.

اینوتکس پیچ؛

رقابت های استارت آپی که در ۶ استان مختلف کشور برگزار شده و فینال این رقابت ها همزمان با رویداد اینوتکس و در مواجهه با سرمایه گذاران در بخش اینوتکس پیچ برگزار می شود.

کافه سرمایه اینوتکس؛

مجموعه جلسات سرمایه گذاری بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران در کافه سرمایه برگزار می شود.

اینوجوان؛

برگزاری کارگاه های تفکر خلاق و حل مسئله برای نوجوانان همراه با بازی و سرگرمی‌در بخش اینوجوان است.

تجربه فناوری؛

امکان لمس و آشنایی نزدیک مردم با جدیدترین فناوری های تولید شده توسط شرکت های دانش بنیان و کار کردن با آنها در این بخش خواهد بود.

زمان افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه خواهد بود.

ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.