آی‌سی‌تی نیوز – یک شهروند آمریکایی می‌گوید توانسته با استفاده از برق مرکزی خودروی تسلایش ماهانه چند صد دلار بیت کوین استخراج کند. به گزارش فارس به نقل از CNBC، هزینه بالای فرایند استخراج بیت کوین باعث شده تا برخی افراد برای رسیدن به سود دست به خلاقیت بزنند. یک شهروند آمریکایی می‌گوید: توانسته با […]

آی‌سی‌تی نیوز – یک شهروند آمریکایی می‌گوید توانسته با استفاده از برق مرکزی خودروی تسلایش ماهانه چند صد دلار بیت کوین استخراج کند.

به گزارش فارس به نقل از CNBC، هزینه بالای فرایند استخراج بیت کوین باعث شده تا برخی افراد برای رسیدن به سود دست به خلاقیت بزنند.

یک شهروند آمریکایی می‌گوید: توانسته با استفاده از برق مرکزی خودروی تسلایش استخراج بیت کوین را آغاز کند.

سیراج راوال، ساکن سانفرانسیسکو می‌گوید: روی کامپیوتر خود یک نرم‌افزار رایگان استخراج بیت کوین نصب کرده و سپس برق آن را از داخل خودروی تسلایش تامین می‌کند. درواقع وی همه انرژی مورد نیاز روند استخراج بیت کوین را از باتری‌های خودروی تسلایش تامین می‌کند.

راوال می‌گوید: توانسته از این طریق ماهانه ۴۰۰ تا ۸۰۰ دلار درآمد داشته باشد.

وی می‌گوید: با هر بار شارژ خودروی تسلا یک و نیم هفته از شارژ مجدد آن بی‌نیاز است و برای این کار هم ۳۰ تا ۶۰ دلار به طور ماهانه هزینه می‌پردازد.

این شهروند آمریکایی تاکید کرده که روزانه ۲۰ ساعت از خوردوی تسلایش برای استخراج بیت کوین استفاده می‌کند و می‌خواهد از این پس هر زمانی که دست به خودرویش نمی‌زند از آن برای استخراج استفاده کند.