آی‌سی‌تی نیوز – مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: همه مدارس شهر تهران موظف به تشکیل کلاس‌های حضوری هستند و برپایی کلاس‌های صرف مجازی در مدارس تخلف است. علیرضا کریمیان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما،افزود: حضور همه معلمان و کارکنان در مدارس شهر تهران الزامی است و کلاس‌ها به صورت […]

آی‌سی‌تی نیوز – مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: همه مدارس شهر تهران موظف به تشکیل کلاس‌های حضوری هستند و برپایی کلاس‌های صرف مجازی در مدارس تخلف است.

علیرضا کریمیان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما،افزود: حضور همه معلمان و کارکنان در مدارس شهر تهران الزامی است و کلاس‌ها به صورت شرایط عادی و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی گفت: آموزش در مدارس شهر تهران از این پس به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد: حضور دانش آموزان در مدارس شهر تهران به صورت ساعتی نخواهد بود و برنامه ریزی شده است که دانش آموزان در برنامه کامل مدرسه شرکت کنند.

کریمیان به حل مشکل سرویس مدارس هم اشاره کرد و افزود: به انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس ابلاغ کرده ایم که با تغییر زمان حضور دانش آموزان از ساعتی به صورت روزانه سرویس‌های مدارس را دایر و مشکل رفت و برگشت دانش آموزان را نیز حل کنند.

وی به تعداد روز‌های حضور دانش آموزان در مدارس اشاره کرد و گفت: این روز‌ها به نسبت پایه و مقطع تحصیلی متفاوت خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد: برای تزریق دو دوز واکسن و آزمایش منفی کرونای دانش آموزان، مجری مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و به مدیران مدارس اعلام کرده ایم تا زمانی که دانش آموز علائم ابتلا به کرونا را ندارد از حضور او در مدرسه ممانعت نکنند.

وی افزود: به مدارس اعلام شده است که در صورت مشاهده علائم در هر دانش آموز از حضور او در مدرسه جلوگیری شود و آموزش او تا طی دوره درمان بصورت مجازی ادامه یابد.