پلیس فتا: دانلود خودکار پیام‌رسان‌ها را غیر فعال کنید
پلیس فتا: دانلود خودکار پیام‌رسان‌ها را غیر فعال کنید

آی‌سی‌تی نیوز – رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: کاربران از دانلود خودکار تصاویر و فیلم در پیام‌رسان واتس آپ جلوگیری کنند. سرهنگ علی محمد رجبی در گفت‌وگو با میزان گفت: اپلیکیشن‌های پیام رسان همگی قابلیت دانلود خودکار را دارا هستند. وی افزود: با وجود اینکه این قابلیت کارآمد […]

آی‌سی‌تی نیوز – رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: کاربران از دانلود خودکار تصاویر و فیلم در پیام‌رسان واتس آپ جلوگیری کنند.
سرهنگ علی محمد رجبی در گفت‌وگو با میزان گفت: اپلیکیشن‌های پیام رسان همگی قابلیت دانلود خودکار را دارا هستند.

وی افزود: با وجود اینکه این قابلیت کارآمد است، اما گاهی اوقات ممکن است با وجود بدافزار‌های موجود در فضای مجازی که باعث آلوده شدن سیستم می‌شوند آزار دهنده باشد.

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا تصریح کرد: برای غیر فعال کردن این قابلیت یک مسیر ساده پیش روی شما خواهد بود.
وی افزود: کاربران شبکه مجازی واتس آپ با بازکردن سه نقطه صفحه اصلی پیامرسان و با مراجعه به بخش تنظیمات settings به بخش storag and data مراجعه کنند.

سرهنگ رجبی اظهار کرد: کاربران در ادامه انجام این فرآیند به بخش mediaauto – download یا بارگیری خودکار رسانه بروند و در ادامه با توجه به نوع استفاده از اینترنت تلفن همراه یا … تمام دانلود‌های خودکار خود را غیرفعال کنند.