دعوت از ۲ نماینده ارشاد برای حضور در ساترا
دعوت از ۲ نماینده ارشاد برای حضور در ساترا
سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا خبر داد: دو نماینده از وزارت ارشاد در «شورای صدور مجوز تولید» و «شورای انتشار» سریال‌های نمایش خانگی دعوت شده‌اند.

به گزارش فارس، سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا خبر داد: دو نماینده از وزارت ارشاد در «شورای صدور مجوز تولید» و «شورای انتشار» سریال‌های نمایش خانگی دعوت شده‌اند.

سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) روز سه شنبه ـ سوم آبان ماه ـ طرح تحولش را رسانه‌ای کرد که در بخش رویکردها، حرکت به سوی یکپارچگی راهبردی و الزام به هم‌افزایی میان رسانه ملی و بخش خصوصی، هم‌افزایی در تنظیم‌گری با سایر نهادهای مرتبط و تقویت سواد تنظیم‌گری صوت‌ و تصویر فراگیر میان عموم مردم، کارشناسان و مسئولان مورد تاکید قرار گرفت.

بر اساس سخنان محمدصادق افراسیابی سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا، «ساترا و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسیر تعامل سازنده با یکدیگر قرار دارند و ساترا طبق آخرین تفاهم خود با وزارت ارشاد از دو نفر از نمایندگان آن وزارتخانه برای حضور در شورای صدور مجوز تولید و شورای انتشار سریال‌های نمایش خانگی دعوت کرده است.»

سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا همچنین خاطرنشان کرد: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و ساترا نیز جلساتی برای هم‌افزایی در حوزه سامان‌دهی فعالیت سامانه‌های استریم بازی‌های رایانه‌ای و فعالیت استریمرها برگزار کرده‌اند و در آستانه انعقاد تفاهم‌نامه مشترک همکاری قرار دارند.

افراسیابی تاکید کرد: یکی دیگر از ابعاد همکاری ساترا و وزارت ارشاد طبق مصوبه آخرین جلسه کارگروه اقتصاد محتوای شبکه ملی اطلاعات، هم‌افزایی برای افزایش سهم محتوای کودک و نوجوان در شبکه ملی اطلاعات است.