رگولاتوری:‌ تعرفه اینترنت موبایل فعلا افزایش نمی‌یاد
رگولاتوری:‌ تعرفه اینترنت موبایل فعلا افزایش نمی‌یاد
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ فعلا همین وضعیت فعلی تعرفه و بسته‌های اینترنت ادامه دارد و برنامه خاصی برای افزایش تعرفه‌های اینترنت موبایل نداریم.

صادق عباسی شاهکوه معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت وگو با فارس در پاسخ به این سوال که آیا در پی درخواست اپراتورهای موبایل برای افزایش تعرفه اینترنت همراه، تصمیم جدیدی درباره قیمت اینترنت موبایل اتخاذ می شود؟ گفت:‌ فعلا همین وضعیت ادامه دارد تا ببینیم که بعدا چه می شود.

وی در پاسخ به این سوال که پس اکنون بحث های افزایش تعرفه کنار رفته است و شرایط ثبات تعرفه های اینترنت موبایل برقرار است؟ گفت:‌ بحث هایی مطرح است اما الان چیزی در برنامه نیست و بستگی دارد که شرط و شروطی که برای اپراتورها درباره کیفیت سرویس گذاشته ایم چه شود.

رئیس رگولاتوری ادامه داد: در حال حاضر تمرکز ما بر کیفیت و توسعه است و اگر برنامه افزایش کیفیت و توسعه خود را ارائه دهند سپس بررسی می کنیم ببینیم که چه کارهایی می شود انجام داد.

عباسی شاهکوه تاکید کرد: درباره تعرفه ما به خود افزایش تعرفه که علاقمند نیستیم بلکه توسعه و کیفیت را می خواهیم. اگر اپراتورها ما را توجیه کنند که برای توسعه و افزایش کیفیت، افزایش تعرفه موردنیاز است، قابل بررسی است.

وی گفت: فعلا برنامه خاصی (برای افزایش تعرفه های اینترنت موبایل) نداریم.

به گزارش فارس، در حالی که اپراتورهای تلفن همراه درخواست افزایش تعرفه های اینترنت موبایل را دارند، کاربران از جمله کاربران سامانه فارس من درخواست دارند که قیمت بسته‌های اینترنت کاهش یابد.