حمله هکرهای عراقی به سایت‌های اسراییل
حمله هکرهای عراقی به سایت‌های اسراییل
گروه هکری عراقی الطاهره (Altahrea) برخی وب‌سایت‌های رژیم صهیونیستی را هک کرد.

به گزارش سایبربان؛ گروه هکری عراقی «Altahrea» برخی وب‌سایت‌های رژیم صهیونیستی را هک کرد.

این گروه هکری در کانال تلگرامی خود نوشت : «آیا اسرائیل فکر می‌کند که کشتن کودکان اشکالی ندارد؟ به گفته اسرائیل کشتن کودکان فلسطینی اشکالی ندارد؟ با وجود تمام ظلم و کینه‌توزی، ما نمی‌خواهیم که مرگ فرزند خود را تجربه کنی. با این حال، شما باید به دقت در مورد اعمال خود فکر کنید. فکر نمی‌کنی گمراه شده‌ای؟ یا شاید کسی عمداً شما را به خاطر اهداف خودخواهانه منحرف کرده است؟»

گروه هکری Altahrea در کانال خود ادامه داد : « Altahreaهمینجا است! ما متوقف نمی‌شویم مگر اینکه خدا بگوید. تمام سرورها از کار افتاده‌اند. ما شوخی نمی‌کنیم. ما روز دهم محرم نمی‎خوابیم.»

سایت‌های آسیب دیده عبارتند از :

https://ashdodart.org.il/

https://b7fix.co.il

https://bar-kokhba.com

https://drivetabak.com

https://usurf.co.il

https://drivetabak.com

https://dubaitrips.co.il

https://lianopic.co.il

https://musclerussellclub.com

https://trafficil.co.il

https://ukatz.co.il

https://goodhair.co.il

https://tcs-israel.co.il

https://geroshim.co.il

https://gnr-pro.co.il

https://tekuye.co.il

https://fintechweek.co.il

http://innovationisrael.com

http://ismartisrael.co.il

https://nirkouris.co.il

http://nirkouris.com

עמוד הבית

هکرهای عراقی تصویری از سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده ارشد ضد تروریسم ایران را منتشر کردند که به همراه همرزم عراقی‌اش ابومهدی المهندس، فرمانده دوم یگان‌های حشد الشعبی عراق به‌وسیله پهپاد آمریکایی ترور شد. این حمله به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد در ۳ ژانویه ۲۰۲۰ انجام شد.

آنها همچنین یک تب برای پخش سرود رسمی «PMU» عراق، که بیشتر با کلمه عربی حشدالشعبی شناخته می‌شود، در وب‌سایت‌های مخدوش اسرائیل قرار دادند.

چندی پیش گروه هکرهای عراقی موفق شده به وب‌سایت شهرداری تل‌آویو نفوذ و آن را مختل کند؛ این حمله یک هفته پس از حمله سایبری مشابه به سیستم حمل و نقل عمومی متروپولیتن «NTA»، مسئول طراحی و ساخت یک سیستم حمل و نقل انبوه در شهر ساحلی اسرائیل، رخ داد.

پیام منتشر شده در وب‌سایت شهرداری تل‌آویو در زمان هک این بود :

«کار نمی‌کند؛ به دستور سردار سلیمانی به حالت تعلیق درآمده است.»

سیستم حمل و نقل عمومی متروپولیتن NTA، شرکت ساخت شبکه ریلی سبک برای منطقه تل‌آویو، اوایل این ماه عنوان کرد که وب‌سایت آن به طور موقت در اثر یک حمله سایبری خارجی مختل شده است.