۱۲۰۰ کارمند خواهان استعفا از توتیتر هستند
۱۲۰۰ کارمند خواهان استعفا از توتیتر هستند
آی سی تی نیوز - ایلان ماسک با بحرانی در توئیتر روبرو است زیرا به نظر می رسید موجی از کارمندان اولتیماتوم او برای آمادگی جهت فعالیت بیشتر و سختگیرانه تر را رد کرده اند.

به گزارش مهر به نقل از انگجت، چند ساعت پس از آنکه برای کارمندان مهلتی تعیین شد تا در یک فرم روی کلمه «بله» کلیک و ساعت های طولانی کار با شدت زیاد را قبول کنند، تعداد زیادی از آنها دیدگاه ماسک را رد کردند.

استعفای کارمندان توئیتر در حالی اتفاق می افتد که ماسک هم اکنون ۵۰ درصد نیروی انسانی شرکت را اخراج کرده است. هنوز مشخص نیست چه تعداد کارمند خواهان خروج از شرکت شده اند. نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد حدود چند صد کارمند پس از اولتیماتوم ماسک استعفا کرده اند و برخی گزارش های اولیه نیز حاکی از آن است که احتمالا تعداد این گروه از کارمندان بسیار بیشتر است.

تا صبح روز جمعه ( به وقت آمریکا) تعداد کارمندانی که خواهان استعفا از توئیتر بودند به حداقل ۱۲۰۰ نفر رسید.

داخل شرکت تعدادی از کارمندان شرکت که در مرحله اول اخراج نشده بودند، پیام خداحافظی خود را توییت کردند.

نشریه پرس اسوسیشن نیز در گزارشی اعلام کرد توئیتر به طور موقت دفاتر خود را تعطیل کرده زیرا تعداد زیادی از کارمندان آن همچنان می خواهند از این شرکت استعفا دهند. این امر نگرانی های زیادی را درباره توانایی پلتفرم برای آنلاین باقی ماندن ایجاد کرده است.

طبق گزارش ها این شبکه اجتماعی دفاتر خود را تا دوشنبه تعطیل خواهد کرد زیرا بیم آن دارد که کارمندان ناراضی در شرکت خرابکاری کنند.