هفتمین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیا برگزار می‌شود
هفتمین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیا برگزار می‌شود
آی سی تی نیوز -هفتمین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیا و کاربردها با همکاری گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد و حمایت IEEE بخش ایران، IEEE و پایگاه داده استنادی علوم جهان اسلام (ISC) سوم و چهارم آبان ماه در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، کمیته برگزاری از تمام محققان، دانشگاهیان، دانشجویان و شرکتهای صنعتی و خدماتی علاقمند جهت شرکت در کارگاه های متنوع و کاربردی کنفرانس دعوت کرده است.

در راستای برگزاری «هفتمین دوره کنفرانس بین‌المللی اینترنت اشیا و کاربردها»، تعدادی کارگاه تخصصی نیز با ظرفیت و مهلت ثبت‌نام محدود، به میزیانی دانشکده کامپیوتر دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

این کارگاه‌ها دارای تنوع در حوزه‌ها و مرتبط با محورهای کنفرانس هستند و برای تمامی شرکت‌کنندگان در کارگاه‌ها، گواهی معتبر صادر خواهد شد.

عناوین کارگاه های آموزشی شامل «شبکه‌های نسل پنجم مستقل برای اینترنت اشیا: تقویت شبکه‌های خصوصی در آینده»، «انقلاب چهارم صنعتی و نقش و جایگاه فناوری‌های تحول آفرین در آن (با تاکید بر اینترنت اشیا)»، «کاربرد اینترنت اشیا در مدیریت زنجیره تامین»، «معرفی انواع کریپتو توکن‌ها و توکن‌های کاربردی IoT»، «کاربرد IoT در نگهداری و تعمیرات پیشگویانه»، «ربات‌ها و اتومبیل‌های خودران»، «امنیت اینترنت اشیاء» و «کارخانه تک نفره آشنایی با پرینترهای سه بعدی و کاربردهای تجاری و صنعتی آن‌ها» است.

تمامی کارگاه‌های حضوری و ترکیبی پنجشنبه ۴ آبان ۱۴۰۲ در «تالار پیامبر اعظم(ص)» دانشگاه اصفهان برگزار خواهند شد و همچنین کارگاه مجازی در همان روز برای متقاضیان به نشانی B2n.ir/iot2023 قابل دسترس است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات کارگاه ها به نشانی B2n.ir/workshops مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۳۰۲۲۴۹۷۸ تماس بگیرند.