فروش مستقیم محصولات و خدمات فناورانه در بخش فروشگاه «اینوتکس ۲۰۲۴»
فروش مستقیم محصولات و خدمات فناورانه در بخش فروشگاه «اینوتکس ۲۰۲۴»
آی سی تی نیوز - در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه «اینوتکس ۲۰۲۴» فروشگاهی از محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه B2C شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برپا می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با حمایت مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، اینوتکس ۲۰۲۴ قصد دارد تا شرایطی را فراهم کند که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور کشور بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه با هدف ایجاد بستری برای فروش و ارائه خدمات مستقیم محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به مصرف‌کنندگان نهایی این محصولات راه‌اندازی شده است.

متقاضیان حضور در این بخش از نمایشگاه می‌توانند از طریق وب‌سایت رسمی اینوتکس به نشانی inotechmart.inotex.com پیش ثبت نام خود را انجام دهند. الزامات اصلی این محصولات، قابلیت فروش مستقیم در محل به مشتری و نهایی و نوآور و فناور بودن محصول یا خدمت است.

فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه نه تنها فرصتی برای معرفی و فروش محصولات این شرکت‌ها فراهم می‌آورد، بلکه با ترویج فرهنگ استفاده از فناوری‌های نوین در زندگی روزمره، سعی در افزایش آگاهی عمومی دارد.

در سال گذشته، این بخش شاهد فروش بیش از ۶۰ قلم کالا از مجموع ۲۴ شرکت با محصولاتی در حوزه‌های نانو، کودکان، سلامت، اپلیکیشن‌ها و … بود که منجر به فروشی بالغ بر هفت میلیارد ریالی این شرکت‌ها شد.

 سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، «اینوتکس ۲۰۲۴»، از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده، ۴۵۰ غرفه‌دار و ۲۴ رویداد جانبی، بزرگ‌ترین گردهمایی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور به شمار آمده و به دنبال تحقق اهداف شبکه‌سازی، همکاری و سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم است.