حضور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه روایت خدمت
حضور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه روایت خدمت
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که تا ۷ شهریور ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار است، در معرض نمایش قرار داد.

به گزارش مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا به مناسبت هفته دولت و برای ارائه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم برگزار می‌شود، با حضور میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی و غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

بر همین اساس، وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم و در بخش‌های مختلف از جمله در حوزه فضایی، فیبرنوری، پست، پست بانک و ارتباطات روستایی را در این نمایشگاه در معرض دید مردم و مسئولان قرار داد.

در این نمایشگاه که تا سه شنبه ۷ شهریور ماه ادامه دارد، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را ارائه کرده اند.

همچنین شرکت‌های فعال بخش خصوصی در حوزه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش‌های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در غرفه این وزارتخانه تولیدات و محصولات خود را ارائه و معرفی می‌کنند.