مشاهده زمان ویرایش توییت ممکن شد
مشاهده زمان ویرایش توییت ممکن شد

آی‌سی‌تی نیوز – به نظر می رسد با قابلیت آتی توئیتر در زمینه ادیت یک توئیت، ردپایی از تاریخچه پیام های فرد به جا می ماند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، از زمانی که توئیتر اعلام کرد مشغول توسعه گزینه ادیت است، سوالات مختلفی درباره اقدامات شرکت برای سواستفاده احتمالی از ویژگی […]

آی‌سی‌تی نیوز – به نظر می رسد با قابلیت آتی توئیتر در زمینه ادیت یک توئیت، ردپایی از تاریخچه پیام های فرد به جا می ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، از زمانی که توئیتر اعلام کرد مشغول توسعه گزینه ادیت است، سوالات مختلفی درباره اقدامات شرکت برای سواستفاده احتمالی از ویژگی مطرح شده است.

در همین راستا جین مانچون وانگ یک توسعه دهنده نرم افزار که به مهندسی معکوس اپلیکیشن ها برای کشف ویژگی های جدید مشهور است، اعلام کرد ابزار جدید توئیتر احتمالا هر زمان که فرد نوشته ای را دستکاری می کند، یک توئیت جدید به وجود آورد.

او در این باره نوشت: به نظر می رسد روش توئیتر برای «ادیت توئیت» تغییر ناپذیر است و به جای تغییر در متن همان پیام، یک توئیت جدید با محتوای اصلاح شده و همراه فهرستی از توئیت های قدیمی قبل از ادیت می سازد.

از سوی دیگر چند توسعه دهنده نرم افزار توانستند قابلیت را قبل از راه اندازی رسمی، استفاده کنند. در اسکرین شات های منتشر شده توسط افراد گزینه ادیت از طریق منویی که با ۳ نقطه (…) مشخص شده، قابل دسترسی است.

به نوشته آلساندرو پالوزی به نظر می رسد اسکرین شات ها از این ویژگی، چشم اندازی از قابلیت ادیت در پلتفرم را نشان می دهد.

البته توئیتر هنوز وجود ردیاب تاریخچه توئیت را تایید نکرده است.