آی‌سی‌تی نیوز – شرکت متا که مالک غول رسانه‌های اجتماعی یعنی فیس‌بوک محسوب می‌شود روز جمعه اعلام کرد که این پلتفرم محدودیت‌هایی را برعلیه رسانه‌های روسی اجرا می‌کند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، متا رسانه‌های دولتی روسیه را از انتشار تبلیغات یا کسب درآمد بر روی پلتفرم فیس‌بوک در هر نقطه از […]

آی‌سی‌تی نیوز – شرکت متا که مالک غول رسانه‌های اجتماعی یعنی فیس‌بوک محسوب می‌شود روز جمعه اعلام کرد که این پلتفرم محدودیت‌هایی را برعلیه رسانه‌های روسی اجرا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، متا رسانه‌های دولتی روسیه را از انتشار تبلیغات یا کسب درآمد بر روی پلتفرم فیس‌بوک در هر نقطه از جهان منع می‌کند تا از این طریق فشار اقتصادی بر رسانه‌های این کشور وارد کند.

ناتانیل گلیچر، رئیس واحد سیاست گذاری امنیتی متا در مورد اقدامات ضد روسی این شرکت در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: ما همچنین به نمایش برچسب برای رسانه‌های دولتی روسیه ادامه می‌دهیم تا برای مخاطب مشخص شود آنچه در حال پخش از این حساب‌های کاربری است مربوط به روسیه است. این تغییرات در حال حاضر آغاز شده‌اند و تا آخر هفته ادامه خواهند داشت.

وی افزود: ما اکنون رسانه‌های دولتی روسیه را از پخش تبلیغات یا کسب درآمد بر روی پلتفرم خودمان در هر نقطه‌ای از جهان منع می‌کنیم.