پیام تبریک مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت روز فناوری اطلاعات
پیام تبریک مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت روز فناوری اطلاعات
مدیرعامل بانک ملی ایران با انتشار پیامی، فرا رسیدن زادروز حکیم محمدبن موسی خوارزمی و روز فناوری اطلاعات را بر تلاشگران این عرصه در بانک و شبکه بانکی کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، متن پیام دکتر محمدرضا فرزین به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور و بازوی توانمند دولت همواره نقشی بی بدیل در کمک به توسعه، تحولات زیربنایی و پیشرانی عرصه های مختلف ایفا کرده است که بی شک نقش و حضور نخبگان و دانش‌آموختگان آن در خلق ایده های نو بر کسی پوشیده نیست.
بانک ملی ایران با تکیه بر نیروهای جوان و متخصص و همچنین استراتژی‌های فناورانه خود، توسعه و تحول دیجیتال و همچنین رسیدن به نئوبانک را از مهم‌ترین اهداف خود در سال ۱۴۰۱ قرار داده و تمام توانایی و توجه خود را در راستای اعتلای دانش و فناوری اطلاعات در عرصه بانکی به کار می گیرد.
یقینا در عصر بانکداری الکترونیک، بخش فناوری اطلاعات یکی از اثرگذارترین و مهم ترین حوزه های صنعت جدید بانکداری است و توسعه محصولات نوین بانک ملی ایران، گسترش بانکداری دیجیتال و ارتقای سطح خدمات دهی به نظام بانکی کشور و هموطنان گرانقدر یقینا با تکیه بر همت والای نیروهای پرتلاش و زحمتکشی که در بانک و نهادهای وابسته به آن خدمت می کنند، امکان پذیر خواهد بود.
این روز پرافتخار را به نمایندگی از همه همکارانم در بانک ملی ایران، بر فناوران و فرهیختگان عرصه فناوری اطلاعات بانک و شبکه بانکی کشور تبریک گفته و آرزوی توفیق و بهروزی دارم.