ایلان ماسک مدیر جدید توئیتر را معرفی کرد
ایلان ماسک مدیر جدید توئیتر را معرفی کرد
آی سی تی نیوز - ایلان ماسک مدیر ارشد تبلیغات شبکه تلویزیونی «ان بی سی یونیورسال» را به عنوان مدیر ارشد اجرایی توئیتر انتخاب کرد. این درحالی است که شرکت سعی دارد فرایند کاهش درآمد را معکوس کند.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، لیندا یاکارینو در حالی مدیریت شبکه اجتماعی را برعهده می گیرد با چالش های زیاد و انبوهی از بدهی روبرو است. وی در سمت سابق خود در ان بی سی یونیورسال سال ها وقت صرف مدرن سازی کسب و کار تبلیغاتی کرد.

ماسک در توئیتی نوشت: من مشتاقانه به لیندا یاکارینو به عنوان مدیر ارشد اجرای جدید توئیتر خوشامد می گویم. @LindaYacc در درجه اول روی عملیات کسب وکاری و من روی فناوری جدید و طراحی محصول تمرکز می کنم.

از زمانی که ایلان ماسک در اکتبر ۲۰۲۲ میلادی توئیتر را خرید، آگهی دهندگان از این پلتفرم گریخته اند زیرا پس از اخراج حدود ۸۰ درصد کارمندان، آنها بیم آن دارند که تبلیغات شان در کنار محتوای نامناسب نمایش داده شود.

ماسک نیز در اوایل سال جاری میلادی اعتراف کرد توئیتر با کاهش قابل توجه درآمد تبلیغاتی روبرو است. لو پاسکالیس یکی از مدیر ارشد تبلیغاتی باسابقه و مدیر ارشد اجرایی شرکت AJL Advisory( یک موسسه مشاوره بازاریابی) معتقد است مسیر فعالیت توئیتر تحت ریاست یاکارینو ۱۸۰ درجه تغییر می کند.

او در این باره می گوید: من تصور می کنم یاکارینو درمحل کار سابق خود تمام قله های موفقیت را فتح کرده و عملکرد بسیار خوبی داشته است. اکنون نیز هیچ چالشی بزرگتر از احیای نظم و ترتیب توئیتر در این شبکه اجتماعی وجود ندارد.

ماسک معتقد است یاکارینو به ساخت یک اپلیکیشن همه کاره کمک می کند. او قبلا گفته بود چنین اپلیکیشنی قادر به ارائه طیف مختلفی از سرویس ها مانند پرداخت های همتا به هما است. اما انتخاب یک مدیر ارشد تبلیغاتی با سابقه نشان می دهد آگهی های دیجیتال مرکز فعالیت های این کسب و کار خواهند بود.