انعقاد تفاهم نامه سرمایه‌گذاری بین ایران و روسیه در حوزه متاورس
انعقاد تفاهم نامه سرمایه‌گذاری بین ایران و روسیه در حوزه متاورس

به گزارش مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، در حاشیه پنجمین رویداد سرمایه گذاری فناوری که در پارک فناوری پردیس برگزار شد، یک شرکت ایرانی و سرمایه گذار روسی موفق به انعقاد تفاهمنامه شدند. محمد گیلی نماینده یک شتابدهنده فعال در حوزه متاورس و رباتیک موفق به امضای توافق نامه سرمایه‌گذاری با طرف روسی شد. […]

به گزارش مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، در حاشیه پنجمین رویداد سرمایه گذاری فناوری که در پارک فناوری پردیس برگزار شد، یک شرکت ایرانی و سرمایه گذار روسی موفق به انعقاد تفاهمنامه شدند.

محمد گیلی نماینده یک شتابدهنده فعال در حوزه متاورس و رباتیک موفق به امضای توافق نامه سرمایه‌گذاری با طرف روسی شد. وی در این باره گفت که این شتابدهنده با دو استارت آپ در این رویداد شرکت کرده است که در زمینه‌های توان بخشی واقعیت مجازی و حمل و نقل هوشمند فعالیت دارند.

وی هدف اصلی از حضور در این رویداد را جذب سرمایه از کشورهای عضو سازمان D۸ برشمرد و افزود: برای توسعه محصولات و خدمات این استارتاپ‌ها در داخل کشور و هم چنین در خارج از کشور به عنوان یک برند ایرانی در صدد جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستیم.

گیلی یکی از راه‌های برون رفت از مشکلات و تحریم‌ها را برگزاری رویدادهایی مانند TIM عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به ظرفیت بالای دانشمندان و نخبگان ایرانی می‌توان با تلاش و هم‌افزایی بر مشکلات فائق آمد.

هم‌افزایی و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های ممکن برای همکاری و استفاده از توانمندی‌های کشورهای دیگر از نکات دیگری بود که گیلی بدان اشاره کرد.