کلاهبرداری اینترنتی به بهانه روز معلم
کلاهبرداری اینترنتی به بهانه روز معلم

آی‌سی‌تی نیوز – رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا در خصوص کمین کلاهبرداران سایبری با ترفند خرید هدیه روز معلم هشدار داد. سرهنگ علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا انتظامی‌ در گفت‌وگو با فارس از ترفند جدید کلاهبرداران سایبری در پوشش «هدیه روز […]

آی‌سی‌تی نیوز – رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا در خصوص کمین کلاهبرداران سایبری با ترفند خرید هدیه روز معلم هشدار داد.

سرهنگ علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا انتظامی‌ در گفت‌وگو با فارس از ترفند جدید کلاهبرداران سایبری در پوشش «هدیه روز معلم» خبر داد و اظهار داشت: دانش‌آموزان و خانواده‌ها دقت داشته باشند در صورت خرید اینترنتی به مناسبت روز معلم به اصالت فروشگاه اینترنتی و نماد اعتماد الکترونیک توجه کنند.

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم‌ سایبری پلیس فتا انتظامی‌ تصریح کرد: کاربران در صورت خرید از فروشگاه های آنلاین، آدرس فروشگاه اینترنتی مورد نظر را تایپ کرده و از وارد شدن به لینک‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی یا سایت‌های دیگر ارائه شده، خودداری کنند.

وی گفت: افراد دقت داشته باشند و از وارد شدن به آدرس و کلیک بر لینک‌های ناشناس خودداری کنند.