بلاتکلیفی در تخریب مرسوله‌های پستی
بلاتکلیفی در تخریب مرسوله‌های پستی
سردبیر فارس من با بیان تجربه بد خود درباره یک پست خصوصی،‌ گفت: کالا در بسته‌بندی شکسته تحویل داده شد، اما شرکت اعلام کرد که باید در حضور مامور تحویل، بسته را باز کرده و تحویل می‌گرفتم و در نتیجه جبران خسارت ممکن نیست.

به گزارش فارس، برخی از کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه بر لزوم پیگیری عدم مشتری‌مداری شرکت تیپاکس تاکید کرده اند.

پیش از این، فارس با انتشار مطلبی با عنوان «فارس من| بالا گرفتن اعتراض‌های مردمی به مشکلات ارسال بسته‌ با پست خصوصی» به این گلایه کاربران پرداخته است.

با انتشار مطلب قبلی، برخی از مشتریان این شرکت پستی در تماس با خبرگزاری فارس، انتقادهای دیگری را نسبت به نحوه فعالیت این شرکت بیان کردند.

یک خانم که کاربر سامانه فارس من است درباره تجربه خود از استفاده از این پست، گفت: چندین بار با این پست بسته پستی داشته ام و هر چند بار هم به مشکل برخوردم.

وی توضیح داد: یک بار وسیله ای چوبی را به قیمت ۸۰۰ هزار تومان خریداری کرده بودم که پس از دریافت کالا متوجه شدم که وسیله شکسته است.

این کاربر ادامه داد: موضوع را به شرکت منتقل کردم و شرکت اعلام کرد که باید از زوایای مختلف بسته عکس بفرستم که این کار را انجام دادم. توقع داشتم که جبران خسارت کنند اما در نهایت به من پاسخ داده شد که باید همان موقع تحویل بسته را چک می کردم، از سلامت کالا مطمئن می شدم و سپس بسته را تحویل می گرفتم و اکنون دیگر قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: این پاسخ شرکت به هیچ وجه قابل قبول نیست، زیرا هم اکنون سرویس های پستی و پیک زیادی فعالیت می کنند، در کدام یک از آنها مسوول تحویل بسته صبر می کند تا گیرنده بسته را باز کند و بررسی کند؟

وی گفت: با مطالبه گلایه مردم، بهتر دیدم که من هم تجربه خود را مطرح کنم تا فکری به حال رویه های ناصحیح در این پست شود.