افزایش پرونده‌های کلاهبرداری با آگهی‌های اینترنتی تخفیف‌دار
افزایش پرونده‌های کلاهبرداری با آگهی‌های اینترنتی تخفیف‌دار

آی‌سی‌تی نیوز – پلیس فتا گفت: آگهی سایت‌های درج آگهی پرداخت بیعانه همچنان قربانی می‌گیرد و مردم نباید به سادگی از کنار این آگهی‌های به ظاهر جذاب عبور کنند. سرهنگ علی محمد رجبی در گفت‌وگو با میزان با بیان اینکه آگهی‌های جعلی همچنان قربانی می‌گیرند، گفت: آگهی‌های جذاب در سایت‌های درج اگهی پرداخت بیعانه همچنان […]

آی‌سی‌تی نیوز – پلیس فتا گفت: آگهی سایت‌های درج آگهی پرداخت بیعانه همچنان قربانی می‌گیرد و مردم نباید به سادگی از کنار این آگهی‌های به ظاهر جذاب عبور کنند.
سرهنگ علی محمد رجبی در گفت‌وگو با میزان با بیان اینکه آگهی‌های جعلی همچنان قربانی می‌گیرند، گفت: آگهی‌های جذاب در سایت‌های درج اگهی پرداخت بیعانه همچنان قربانی می‌گیرد، پس کاربران حواسشان به قیمت‌های پایین تخفیف‌های بالا باشد تا فریب نخورند.

وی با اشاره به راهکار‌های پیشگیری از وقوع کلاهبرداری در این رابطه گفت: هموطنان نباید به سادگی فریب وعده‌های پوچ و تبلیغات اغواکننده کلاهبرداران را بخورند.
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا تصریح کرد: کاربران قبل از رویت و اطمینان از اصالت و مدارک کالا اقدام به پرداخت بیعانه نکنند و لازم تا حتما درخصوص صحت هویت فرد آگهی دهنده بررسی‌های لازم را انجام دهند.

به گفته سرهنگ رجبی هموطنان برای خرید حتما از فروشگاه‌هایی که دارای نماد الکترونیکی هستند، اقدام کنند و هرگونه واریز وجه را بعد از دریافت کالای خریداری شده انجام دهند.