افزایش تعرفه اینترنت مخابرات قانونی است
افزایش تعرفه اینترنت مخابرات قانونی است

آی‌سی‌تی نیوز – اگرچه افزایش تعرفه بسته‌های اینترنت مخابرات ابتدا با تکذیب مسوولان مواجه شد اما کمی بعد با قطعی شدن تغییرات اعلام شد که افزایش تعرفه‌ها در بازه مجاز بوده و تخلفی صورت نگرفته است. به گزارش فارس، کاربران شرکت مخابرات ایران با ثبت سوژه در سامانه فارس من از افزایش ۹۰ درصدی قیمت […]

آی‌سی‌تی نیوز – اگرچه افزایش تعرفه بسته‌های اینترنت مخابرات ابتدا با تکذیب مسوولان مواجه شد اما کمی بعد با قطعی شدن تغییرات اعلام شد که افزایش تعرفه‌ها در بازه مجاز بوده و تخلفی صورت نگرفته است.

به گزارش فارس، کاربران شرکت مخابرات ایران با ثبت سوژه در سامانه فارس من از افزایش ۹۰ درصدی قیمت اینترنت خبر دادند و خواستار نظارت مسوولان بر قیمت های این شرکت شدند.

حسن علیزاده سردبیر سوژه به خبرنگار فارس، گفت: در طرح هایی که از اول سال جدید در سایت مخابرات عرضه شده قیمت بسته های اینترنت ۹۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

این ادعا ابتدا با تکذیب مسوولان مخابرات مواجه شد و در پیگیری خبرنگار فارس اعلام شد که هیچ تغییری در تعرفه های این شرکت رخ نداده است.

اما کمی بعد با قطعی شدن تغییرات تعرفه ها، محمدرضا بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات، افزایش تعرفه بسته‌های اینترنت ثابت را تایید کرد و گفت: سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی در سال ۹۶ کف و سقف تعرفه را برای شرکت مخابرات تعیین کرده و تغییرات اخیر در تعرفه بسته‌های اینترنت طبق همین کف و سقف تعرفه‌ صورت گرفته است.

همچنین صادق عباسی شاهکوه اخیرا معاون وزیر ارتباطات هم درباره تغییرات گسترده در تعرفه های اغلب شرکت های اینترنتی، گفت: آخرین مصوبات تعرفه اینترنت مربوط به سال ۹۵ و سال ۹۶ است و بعد از این تاریخ، مصوبه‌ جدیدی درباره تعرفه اینترنت نیست. اگر اپراتورها بین کف و سقف قیمت بفروشند تخلف نکرده‌اند.