کمیسیون صنایع مجلس تعرفه اینترنت را بررسی می‌کند
کمیسیون صنایع مجلس تعرفه اینترنت را بررسی می‌کند

آی‌سی‌تی نیوز – عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت موضوع افزایش تعرفه‌های اینترنت در جلسه ای با حضور تمام اپراتورها، نماینده ستاد تنظیم مقررات و نماینده وزارت ارتباطات در کمیته فناوری اطلاعات این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد. به گزارش تسنیم، این روزها به طور واضح شاهد افزایش قیمت تعرفه‌های اینترنت بودیم که در […]

آی‌سی‌تی نیوز – عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت موضوع افزایش تعرفه‌های اینترنت در جلسه ای با حضور تمام اپراتورها، نماینده ستاد تنظیم مقررات و نماینده وزارت ارتباطات در کمیته فناوری اطلاعات این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، این روزها به طور واضح شاهد افزایش قیمت تعرفه‌های اینترنت بودیم که در این زمینه برخی اپراتورها در سال جدید اقدام به افزایش تعرفه برخی بسته‌های اینترنتی خود کرده‌اند، افزایشی که در هفته گذشته اعتراض و انتقادهای بسیاری از کاربران در فضای مجازی را به‌دنبال داشته است.

در همین راستا «مصطفی طاهری»، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در کمیته فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع ومعادن در جلسه ای همراه با نمایندگان تمام اپراتورها، نماینده ستاد تنظیم مقررات، وزارت ارتباطات و همچنین نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس موضوع افزایش تعرفه اینترنت را بررسی می‌کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در خصوص رویه مجلس در خصوص افزایش بهای اینترنت اظهار داشت: «چنانچه افزایش قیمت‌ها قانونی باشد و همچنین استدلال‌هایی که مطرح می شود صحیح باشد از نظر مجلس افزایش قیمت مانعی ندارد اما در صورتی که این افزایش بیشتر ازحد تعیین شده در قانون باشد با آن مخالفت خواهیم کرد.»

این اتفاقات درحالی بود که مجلس شورای اسلامی پیش از این به این قضیه واکنش نشان داده بود و نمایندگان متعددی گلایه خود را به این افزایش ناگهانی اینترنت اعلام کرده بودند.