آی‌سی‌تی نیوز – دانشگاه صنعتی شریف شرایط جدید برگزاری کلاس‌های خود را با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونایی پایتخت در نیمسال دوم تحصیلی اعلام کرد. به گزارش ایرنا، با توجه به شیوع سویه‌ اومیکرون کرونا در کشور و قرمز شدن وضعیت شهر تهران، ستاد کرونا دانشگاه صنعتی شریف شرایط جدید برگزاری کلاس‌ها را اعلام […]

آی‌سی‌تی نیوز – دانشگاه صنعتی شریف شرایط جدید برگزاری کلاس‌های خود را با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونایی پایتخت در نیمسال دوم تحصیلی اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، با توجه به شیوع سویه‌ اومیکرون کرونا در کشور و قرمز شدن وضعیت شهر تهران، ستاد کرونا دانشگاه صنعتی شریف شرایط جدید برگزاری کلاس‌ها را اعلام کرد.

بر این اساس، نیم‌سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، طبق اعلام قبلی دانشگاه صنعتی شریف، از ۲۳ بهمن آغاز می‌شود و تا اطلاع ثانوی، همه کلاس‌های درس در این دانشگاه، به‌صورت مجازی خواهد بود.

تمامی جلسات دفاعیه در دانشگاه صنعتی شریف نیز تا اطلاع ثانوی، به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد و جلسات کاری در این دانشگاه ترجیحاً به‌صورت مجازی است.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد، تصمیم‌گیری در مورد نحوه‌ برگزاری کلاس‌ها، دروس عملی، بازگشایی خوابگاه‌ها و دورکاری کارکنان، پس از ارزیابی وضعیت همه‌گیری در کشور و تهران و ابلاغ تصمیمات ستادهای کرونای کشوری و استانی، در اولین فرصت ممکن، انجام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.