آی‌سی‌تی نیوز – با مشارکت معاونت پرورشی و فرهنگی و شبکه ملی شاد، بخش ویژه چهل ‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان «جشن ملی ۱۴۰۰» برگزار می‌شود. بخش ویژه چهل ‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با عنوان جشن ملی۱۴۰۰، با مشارکت اداره کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش ‌و پرورش، […]

آی‌سی‌تی نیوز – با مشارکت معاونت پرورشی و فرهنگی و شبکه ملی شاد، بخش ویژه چهل ‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان «جشن ملی ۱۴۰۰» برگزار می‌شود.

بخش ویژه چهل ‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با عنوان جشن ملی۱۴۰۰، با مشارکت اداره کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش ‌و پرورش، در شبکه دانش آموزی «شاد»، برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، بخش ویژه چهل‌ و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شامل قسمت‌های مختلفی نظیر قله‌های افتخار، ساپ، نوجوان، خاندان ویرانی، برگی از هزاران، سازمان بسیج دانش‌آموزی و فجر قرآنی‌ است که در آنها کودکان و نوجوانان، با رویدادهای روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، آشنا می‌شوند.

نگاهی به دستاوردهای انقلاب به صورت «نمایشگاه مدرسه‌ای»، انتشار عکس‌های نوستالوژی و افتخارات انقلاب، پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران از زبان نهادهای بین‌المللی، روایات گوناگون از ویرانی‌های رژیم پهلوی در ایران و محفل انس با قرآن، از جمله بخش‌های مختلف این بخش ویژه در شاد است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گفتنی‌است؛ این بخش تا بیست‌دوم بهمن ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به صفحه «جشن ملی ۱۴۰۰» در شبکه شاد، از محتویات کانال‌ها بهره‌مند شوند.