همراه ما باشید

دولت الكترونيک

آخرین وضعیت برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس

آخرین وضعیت برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس

 • بانک مرکزی سامانه کوپن الکترونیک را آزمایش کرد

  بانک مرکزی سامانه کوپن الکترونیک را آزمایش کرد

  با آمده شدن زیرساخت سامانه سهیمه‌بندی کالاهای اساسی توسط بانک مرکزی با استفاده از کارت بانکی در راستای ارائه کوپن الکترونیک، این سامانه در بررسی‌ها و آزمایشات به عملکردی موفقیت آمیز دست یافت.

 • راه اندازی سامانه رخدادهای انتظامی

  راه اندازی سامانه رخدادهای انتظامی

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به راه اندازی سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری ها و پاسگاه ها، گفت: همچنین برای آگاهی از کیفیت، وضعیت ارائه خدمات، میزان رضایتمندی و دیدگاه مراجعه کنندگان، مرکز پایش در ستاد پلیس پیشگیری ناجا راه اندازی شده است.

 • بلیط دربی پایتخت فقط الکترونیکی به فروش می رسد

  بلیط دربی پایتخت فقط الکترونیکی به فروش می رسد

  مسؤول برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: باشگاه پرسپولیس میزبان این دیدار، بلیت‌فروشی مسابقه را تنها به‌صورت الکترونیکی انجام داده و هیچ بلیت‌فروشی به‌صورت حضوری در ورزشگاه و روز برگزاری بازی صورت نمی‌گیرد

 • همه دستگاه‌های حاکمیتی به دولت الکترونیک بپیوندند

  رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس درخواست کرد:

  همه دستگاه‌های حاکمیتی به دولت الکترونیک بپیوندند

  رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی و عمومی با پیوستن به دولت الکترونیک باید در سطحی فراگیرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نیاز جامعه به این کالای اساسی جامعه را تامین کنند.

 • اطلاعات دفاتر پیشخوان فقط در سایت رگولاتوری منتشر می‌شود

  رگولاتوری اعلام کرد:

  اطلاعات دفاتر پیشخوان فقط در سایت رگولاتوری منتشر می‌شود

  سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی(رگولاتوری) اعلام کرد: اطلاعات مربوط به دفاتر پیشخوان تنها در سایت رگولاتوری منتشر می‌شود.

 • تشکیل شعبه کسب وکارهای فضای مجازی در تامین اجتماعی

  تشکیل شعبه کسب وکارهای فضای مجازی در تامین اجتماعی

  معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی از تشکیل شعبه ویژه در سازمان تامین اجتماعی با هدف ساماندهی امور بیمه‌ای کسب وکارهای فضای مجازی و تعیین دستمزد مقطوع برای شاغلان این کسب و کارها، خبر داد.

 • درخواست جهرمی از پلیس برای ارایه آنلاین وضعیت ترافیکی

  درخواست جهرمی از پلیس برای ارایه آنلاین وضعیت ترافیکی

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پلیس خواست تا اطلاعات آنلاین خود از وضعیت ترافیکی در معابر را در اختیار استارتاپ ها و نرم‌افزارهای حوزه حمل و نقل قرار دهد.

 • راه اندازی سامانه تبلیغات انتخاباتی در دستور کار مجلس

  راه اندازی سامانه تبلیغات انتخاباتی در دستور کار مجلس

  نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای ضمن تعیین ضوابطی برای تبلیغات کاندیداها مقرر کردند «سامانه تبلیغات انتخاباتی» راه‌اندازی شود.

 • مجلس اجازه اجرای طرح های دولت الکترونیک را صادر کرد

  مجلس اجازه اجرای طرح های دولت الکترونیک را صادر کرد

  نمایندگان مجلس مصوب کردند که به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجازه داده می‌شود که به‌منظور انجام طرح های دولت الکترونیک و توسعه خدمات الکترونیکی ازجمله هوشمندسازی مدارس اقدام کند.

 • سامانه جامع روابط کار همچنان بلاتکلیف

  سامانه جامع روابط کار همچنان بلاتکلیف

  سامانه جامع روابط کار که قرار بود زمینه شفافیت قراردادها و الکترونیکی شدن دادخواست‌ها باشد، در مرحله آزمایشی باقی مانده و حتی دوره پایلوت خود را آغاز نکرده است؛ مسئولان وزارت کار امیدوارند تا دو هفته دیگر از مرحله تست عبور کنند.

 • دستورالعمل‌های مربوط به پروانه دفاتر پیشخوان تصویب شد

  دستورالعمل‌های مربوط به پروانه دفاتر پیشخوان تصویب شد

  دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تصویب و ابلاغ دستورالعمل‌های مربوط به پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی خبر داد.

 • تأکید برحضورجوانان در فضای مجازی برای اشتغال

  حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر چهارشنبه در شورای عالی فضای مجازی، افزود: مردم قم از آغاز نهضت اسلامی و تا فروردین 42 و حمله رژیم ستمشاهی به مدرسه فیضیه، 15 خرداد و سخنرانی تاریخی حضرت امام(ره) در عاشورای سال 42 ، نقش ارزنده‌ای ایفا و در کنار روحانیت و طلاب وفاداری کردند.