http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
شنبه 8 ارديبهشت 1397
آپدیت بهاره ویندوز 10دوشنبه جاری 10 اردیبهشت ارائه میشود
 آپدیت بهاره ویندوز 10دوشنبه جاری 10 اردیبهشت ارائه میشود

مایکروسافت قصد داشت آپدیت بهاره ویندوز 10 را از 10 آوریل (21 فروردین) ارائه دهد، ولی به دلیل مشکلی که در این نسخه وجود داشت، مجبور شد عرضه را به تاخیر اندازد. حالا قرار است این نسخه از دوشنبه جاری، 30 آوریل (10 اردیبهشت) برای دانلود در دسترس کاربران قرار گیرد.

مایکروسافت قصد داشت آپدیت بهاره ویندوز 10 را از 10 آوریل (21 فروردین) ارائه دهد، ولی به دلیل مشکلی که در این نسخه وجود داشت، مجبور شد عرضه را به تاخیر اندازد. حالا قرار است این نسخه از دوشنبه جاری، 30 آوریل (10 اردیبهشت) برای دانلود در دسترس کاربران قرار گیرد.

کمپانی ساکن ردموند اعلام کرده که عرضه گسترده این نسخه از 8 ماه مه (18 اردیبهشت) آغاز خواهد شد. علیرغم اینکه پیش از این به روز رسانی مورد بحث را به نام « Spring Creators Update»، رد استون 4 و نیز نسخه 1803 می شناختیم ولی نام جدید برای آن در نظر گرفته شده: «April 2018 Update».

بنا بر گفته های «آرون وودمن» از مدیران مایکروسافت راحت ترین راه برای کمک به افراد برای درک به روز رسانی، نشان دادن آن با زمان عرضه اش است. به این ترتیب کاربران درک بهتری از نسخه خاص هر آپدیت پیدا خواهند کرد.

Timeline از قابلیت های جدید ویندوز 10

به روز رسانی جدید ویندوز 10 بیش از هر چیز بر کارایی تمرکز دارد و به گزارش وبسایت PCWorld قرار است بیش از پیش در وقت کاربران  صرفه جویی شود. این نسخه قابلیت های جدیدی را فراهم می کند که برخی از آنها به این شرح هستند:

قابلیت «Timeline» که شامل تاریخچه ای از وبسایت های بازدید شده و برنامه های  استفاده شده توسط کاربر است.
قابلیت «Focus Assist» که پیش از این با نام «Quiet Hours» شناخته می شد امکان مدیریت بهتر اعلان ها را فراهم می کند.
به روز رسانی مرورگر اج که می تواند اطلاعات مرتبط با پرداخت های کاربر را به خاطر بسپارد و نیز فرایند چاپ صفحات را راحت تر از پیش کند.
قابلیت بی صدا کردن تب ها در مرورگر اج

بنا بر ادعای وبسایت ورج، بسیاری  از این قابلیت ها در واقع به روز رسانی های کوچکی هستند. با این حال به نظر می رسد این تغییرات مورد توجه کاربران واقع شوند. بر اساس گزارش ها قرار است به روز رسانی بعدی که اکنون به نام رداستون 5 شناخته می شود، در پاییز سال جاری از راه برسد.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200