http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
دوشنبه 12 تير 1396
مایکروسافت بیش از 1000 نیروی خود را اخراج می کند
مایکروسافت بیش از 1000 نیروی خود را اخراج می کند

به گزارش منابع آگاه، مایکروسافت در نظر دارد طی هفته های آتی برای برای سر و سامان دادن به فروش خود، واحد مشتریان تجاری را با یکی از بنگاه های کوچک و متوسط زیر مجموعه اش ادغام کند.

به گزارش منابع آگاه، مایکروسافت در نظر دارد طی هفته های آتی برای برای سر و سامان دادن به فروش خود، واحد مشتریان تجاری را با یکی از بنگاه های کوچک و متوسط زیر مجموعه اش ادغام کند.

مایکروسافت نیروهای خود را سالها برای فروش نرم افزار آموزش می دهد، اما با فراگیر شدن سرویس های ابری حالا نیاز کمتری به فروش مستقیم نرم افزار وجود دارد و شرکت آمریکایی می خواهد فعالیت خود را روی سرویس هایی مثل آژور متمرکز نماید، موضوعی که البته به حذف هزاران شغل و بیکار شدن نیروهای مازاد خواهد انجامید.

در حال حاضر آمازون بخش قابل توجهی از بازار خدمات ابری تجاری را در اختیار خود دارد و حالا مایکروسافت می خواهد با اصلاح ساختاری واحد فروش خود و چابک سازی آن، توانایی بیشتری برای رقابت داشته باشد.

علاوه بر این سال گذشته شاهد بودیم که کوین ترنر پس از سالها مایکروسافت را ترک کرد و Judson Althoff و Jean-Philippe Courtois به جای وی سکان مدیریت بخش های فروش و بازاریابی این شرکت را در دست گرفتند.

در پایان گفتنی است که روند حذف نیروهای مازاد مدتهاست که در مایکروسافت ادامه دارد. این شرکت کمتر از یک سال پیش ۱۸۵۰ شغل مربوط به بخش تلفن های هوشمند خود را تعدیل کرد. دو ماه بعد شاهد حذف ۲۸۵۰ نیروی دیگر بودیم و در سال ۲۰۱۵ نیز یک تعدیل نیروی ۷۸۰۰ نفره در پی خرید ۷.۶ میلیارد دلاری نوکیا به دست مایکروسافت اتفاق افتاده بود.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200