http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
چهارشنبه 24 خرداد 1396
تا پایان دولت فعلی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اجرا می شود
 تا پایان دولت فعلی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اجرا می شود

در ابتدای اردیبهشت ماه «نصرالله جهانگرد»، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که فاز سوم شبکه ملی اطلاعات تا دو ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید و با راه اندازی آن، معماری اصلی و ساختار فنی شبکه به طور کامل شکل خواهد گرفت.

در ابتدای اردیبهشت ماه «نصرالله جهانگرد»، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد که فاز سوم شبکه ملی اطلاعات تا دو ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید و با راه اندازی آن، معماری اصلی و ساختار فنی شبکه به طور کامل شکل خواهد گرفت.

روز گذشته «محمود واعظی»، وزیر ارتباطات بار دیگر تاکید کرد که تا پایان کار دولت یازدهم، فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اجرا خواهد شد. وی در همین رابطه گفت:

«همه همکاران که در زیرساخت ها تلاش می کنند آنهایی که در توسعه محتوا مسئولیت دارند و همه نهادهای متعهد که سهمی در توسعه و سالم سازی شبکه ملی اطلاعات دارند در چارچوب شورای عالی فضای مجازی در این خصوص با همگرایی و هماهنگی  و همدلی بیشتر تلاش های خود را افزایش دهیم.

انشالله در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات که تا پایان این دولت اجرا خواهد شد، مسیر حرکت را با تعامل بیشتر با تمامی صاحب نظران تنظیم و با تلاش بیشتر  اجرا خواهیم کرد.»

بر اساس گفته های پیشین دولت مردان، در ابتدای دولت یازدهم، شبکه ملی اطلاعات تنها ۱۵ درصد رشد کرده بود و با سرمایه گذاری های عظیم و هدف گذاری ها این دولت، توانسته به انتهای راه خود نزدیک شود.

پیش از این، قرار بود بهره برداری از فاز سوم شبکه ملی اطلاعات در روز جهانی ارتباطات یعنی ۱۷ مه - ۲۷ اردیبهشت ماه انجام شود که اکنون با تاخیر مواجه شده است.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200