http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
سه شنبه 12 ارديبهشت 1396
تصاویری از اکسپریا ایکس اولترا فاش شد
تصاویری از اکسپریا ایکس اولترا فاش شد

تصاویر رندری در فضای مجازی قرار گرفته است که در آن‌ها می‌توان گوشی هوشمندی با نمایشگر فوق عریض مشاهده کرد. این تصاویر منتسب به محصول آینده سونی به نام اکسپریا ایکس اولترا هستند.

تصاویر رندری در فضای مجازی قرار گرفته است که در آن‌ها می‌توان گوشی هوشمندی با نمایشگر فوق عریض مشاهده کرد. این تصاویر منتسب به محصول آینده سونی به نام اکسپریا ایکس اولترا هستند.
اگر تصاویر
ندر صحت داشته باشند، اکسپریا ایکس اولترا دارای نمایشگر کشیده و حاشیه‌های بسیار کم خواهد بود. با این حساب می‌توان گفت اکسپریا ایکس اولترا دارای طراحی مشابه گلکسی اس 8 و ال‌جی جی 6 است.
متاسفانه اط
اعات زیادی در مورد مشخصات سخت‌افزاری محصول آینده سونی در اختیار نداریم؛ اما شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اکسپریا ایکس اولترا مجهز به نمایشگر ۶.۴۵ اینچی است. در تصاویر رندر نیز با وجود اینکه به ابعاد نمایشگر اشاره‌ای نشده است، می‌توان مشاهده کرد که محصول آینده سونی از نمایشگر بزرگی استفاده می‌کند.
نکته‌ی
دیگر قابل مشاهده در تصاویر رندر، حاشیه‌ی بسیار کم این گوشی است. این اقدام باعث می‌شود پرچم‌دار جدید سونی دارای نمایشگری با ابعاد بزرگ باشد و در عین حال به‌راحتی در دست کاربر جا بگیرد.
در حال حاضر
نمی‌دانیم اکسپریا ایکس اولترا در چه رنگ‌هایی عرضه خواهد شد؛ اما با در نظر گرفتن تصاویر رندر،می‌توانیم مطمئن باشیم که محصول جدید سونی حداقل در رنگ‌های خاکستری و قرمز عرضه می‌شود.
سونی همیشه
ر محصولاتش از دوربین باکیفیتی استفاده کرده است. در مورد اکسپریا ایکس اولترا نیز شایع شده است که در جلوی این تلفن هوشمند از یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و در پشت آن از یک دوربین ۱۹ مگاپیکسلی استفاده خواهد شد.
یکی دیگر از
قابلیت‌هایی که محصول جدید سونی خواهد داشت، گواهی IP68 است که باعث می‌شود اکسپریا ایکس اولترا در برابر نفوذ قطرات آب و ذرات گرد و خاک در امان باشد. از نظر مشخصات سخت‌افزاری انتظار می‌رود ایکس اولترا دارای تراشه اسنپدراگون 660، ۴ گیگابایت حافظه رم، باتری با ظرفیت ۳۰۵۰ میلی‌آمپر ساعت و شارژ سریع 3.0 باشد.
گفته می&zwn
;شود اکسپریا ایکس اولترا از ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی بهره می‌برد؛ اما مشخص نیست که آیا از درگاه کارت میکرو اس‌دی در این گوشی هوشمند استفاده خواهد شد یا خیر. متاسفانه در مورد قیمت و زمان انتشار اکسپریا ایکس اولترا اطلاعاتی در اختیار نداریم.تصاویر رندری در فضای مجازی قرار گرفته است که در آن‌ها می‌توان گوشی هوشمندی با نمایشگر فوق عریض مشاهده کرد. این تصاویر منتسب به محصول آینده سونی به نام اکسپریا ایکس اولترا هستند.اگر تصاویر رندر صحت داشته باشند، اکسپریا ایکس اولترا دارای نمایشگر کشیده و حاشیه‌های بسیار کم خواهد بود. با این حساب می‌توان گفت اکسپریا ایکس اولترا دارای طراحی مشابه گلکسی اس 8 و ال‌جی جی 6 است.متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد مشخصات سخت‌افزاری محصول آینده سونی در اختیار نداریم؛ اما شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اکسپریا ایکس اولترا مجهز به نمایشگر ۶.۴۵ اینچی است. در تصاویر رندر نیز با وجود اینکه به ابعاد نمایشگر اشاره‌ای نشده است، می‌توان مشاهده کرد که محصول آینده سونی از نمایشگر بزرگی استفاده می‌کند.نکته‌ی دیگر قابل مشاهده در تصاویر رندر، حاشیه‌ی بسیار کم این گوشی است. این اقدام باعث می‌شود پرچم‌دار جدید سونی دارای نمایشگری با ابعاد بزرگ باشد و در عین حال به‌راحتی در دست کاربر جا بگیرد.در حال حاضر نمی‌دانیم اکسپریا ایکس اولترا در چه رنگ‌هایی عرضه خواهد شد؛ اما با در نظر گرفتن تصاویر رندر،می‌توانیم مطمئن باشیم که محصول جدید سونی حداقل در رنگ‌های خاکستری و قرمز عرضه می‌شود.سونی همیشه در محصولاتش از دوربین باکیفیتی استفاده کرده است. در مورد اکسپریا ایکس اولترا نیز شایع شده است که در جلوی این تلفن هوشمند از یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و در پشت آن از یک دوربین ۱۹ مگاپیکسلی استفاده خواهد شد.یکی دیگر از قابلیت‌هایی که محصول جدید سونی خواهد داشت، گواهی IP68 است که باعث می‌شود اکسپریا ایکس اولترا در برابر نفوذ قطرات آب و ذرات گرد و خاک در امان باشد. از نظر مشخصات سخت‌افزاری انتظار می‌رود ایکس اولترا دارای تراشه اسنپدراگون 660، ۴ گیگابایت حافظه رم، باتری با ظرفیت ۳۰۵۰ میلی‌آمپر ساعت و شارژ سریع 3.0 باشد.

گفته می‌شود اکسپریا ایکس اولترا از ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی بهره می‌برد؛ اما مشخص نیست که آیا از درگاه کارت میکرو اس‌دی در این گوشی هوشمند استفاده خواهد شد یا خیر. متاسفانه در مورد قیمت و زمان انتشار اکسپریا ایکس اولترا اطلاعاتی در اختیار نداریم.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200